Чого насправді хочуть клієнти? Поради від підприємців з Young Entrepreneur Council
1,007 views

Чого насправді хочуть клієнти? Поради від підприємців з Young Entrepreneur Council

Як зрозуміти, чого насправді хочуть клієнти? Підприємець Скотт Гербер (Scott Gerber) вважає, що відповісти на це запитання, по-перше, надзвичайно важливо для кожного, хто займається бізнесом, а по-друге, не так вже й важко. Однак відповідь вимагає вдумливого аналізу і розуміння, де і як знаходити справді значущі дані.

Якщо ви чітко усвідомите, як виглядає середньостатистичний клієнт компанії, то зможете залучити більше користувачів і, в кінцевому підсумку, отримати більший прибуток. Щоб дізнатися, які показники є найважливішими, Скотт Гербер запитав дев’ятьох успішних підприємців з Young Entrepreneur Council (YEC), де, на їхню думку, найкраще брати дані про користувачів і чому. Ось що йому відповіли:

1. Пріоритети користувача

Рейд Карр (Reid Carr) з Red Door Interactive підкреслює, що усі клієнти різні. Однак споживацьку базу можна розбити на сегменти за певним принципом. Наприклад, географічним або демографічним. Також можна звернути увагу на конкретні продукти, які купують клієнти. Після того, як ви зрозумієте, чого хоче замовник, ви зможете розвивати продукт у відповідному напрямку.

2. Поведінка клієнтів в режимі реального часу

«Щоб зрозуміти клієнтів краще, вам потрібно отримати більш повне уявлення про те, як вони насправді поводяться», — вважає Дасті Вандерліч (Dusty Wunderlich) з Bristlecone Holdings. Звіти, зроблені на основі узагальнення, досі важливі, однак сьогодні бізнес потребує якомога більше конкретних даних, як саме клієнт поводиться в режимі реального часу.

Як довго відвідувачі залишаються на сайті? На які посилання натискають? Що змушує їх поділитися контентом в соціальних мереах? Що вони завантажують і скільки разів? Святий Грааль Великих Даних — це розуміння майбутніх потреб клієнтів. Успішні фірми аналізують дані про поведінку споживачів в режимі реального часу, щоб виявити закономірності та спрогнозувати потреби перед тим, як клієнти самі зрозуміють, що у них є такі потреби.

3. Протоколи служби підтримки клієнтів

«Коли люди дзвонять, аби повернути продукцію чи отримати додаткову інформацію — це прекрасна можливість задати їм кілька запитань про те, що їм подобається/не подобається у сервісі, як вони знайшли вас і як використовують продукт або послугу. Видайте на руки представникам служби підтримки список питань та зробіть так, аби вони їх використовували», — радить Кевін Генріксон Kevin Henrikson з Acompli.

4. Джерела 

Ренді Рейс (Randy Rayess) з VenturePact наголошує, що необхідно відстежувати, звідки споживачі отримують інформацію про вас. Бо без цього важко второпати, де шукати клієнтів, хто вони і звідки.

understand-customer-needs-min

5. Особисті смаки та вподобання

«У Poshly ми спеціалізуємося на зборі даних про смаки і вподобання споживачів. Ми використовуємо цю споживацьку розвідку, аби створити контент, який резонує з інтересами наших користувачів. Зокрема, ви можете використовувати структуровані статистичні дані про клієнтів, аби забезпечити їх тією інформацією, яка буде більш цікавою, ніж будь-які інші типи контенту», — ділиться Дорін Блох (Doreen Bloch) з Poshly Inc.

6. Активність на сайті

«Хоча це може здатися очевидним, але багато компаній закривають очі на те, що роблять їхні клієнти на сайті. Особливо, якщо ця діяльність безпосередньо не призводить до «навернення у віру», — зауважує Майлз Дженнінгс (Miles Jennings) з Recruiter.com і підкреслює, що активність і лінки поза межами покупки теж неймовірно важливі.

7. Соціальні медіа

«Статистика показує, що представники покоління двохтисячних знаходяться в соціальних медіа в середньому 5,4 години на день. Це одна п’ята частина кожного дня. Очевидно, це найкраще місце, аби добратися до користувачів там, де вони проводять свій час», — відзначає Купер Харріс (Cooper Harris) з Klickly. Спілкуйтеся з вашими клієнтами. Більшість користувачів соціальних мереж терпіти не можуть рекламу. Спробуйте запустити переконливу, автентичну кампанія, яка спонукає людей до віддачі.

8. Комплексна контактна інформація

«Точний та інформативний список контактів є одним з найпотужніших маркетингових інструментів. Після того як ви закрили справу, ви повинні тримати лінію зв’язку відкритою з кожним клієнтом», — рекомендує Бен Рубінштейн (Ben Rubenstein) з Yodle.

9. Демографічна інформація

Якщо ви не збирали демографічні дані та інформацію про інтереси клієнтів, то варто почати збирати її прямо зараз, вважає Ендрю Саладіно (Andrew Saladino) з Kitchen Cabinet Kings. Це дозволяє забезпечити споживачів саме тим контентом, у якому вони зацікавлені.

(via)

About the author

Admin


What are your thoughts?