Twitter залишили відразу 4 топ-менеджери
964 views

Twitter залишили відразу 4 топ-менеджери

Twitter залишили відразу чотири топ-менеджера, повідомив у своєму блозі в Twitter 24 січня гендиректор сервісу Джек Дорсі. До цього про перестановки в менеджменті Twitter повідомило інтернет-видання Re/code.

Компанію покинули директор по продуктах Кевін Уіл і керівник інженерно-технічного підрозділу Алекс Реттер, керівник напрямку медіа Кеті Джейкобс Стентон і віце-президент з кадрів Брайан Шиппер. Уіл, Реттер і Стентон пропрацювали в Twitter більше п’яти років. Дорсі написав, що «безмежно вдячний своїм колишнім колегам за внесок у розвиток компанії». Крім того, він підкреслив, що його колеги самі прийняли рішення про звільнення.

Крім того, Twitter вирішив покинути Джейсон Тоф, який курував роботу відеосервісу Vine, який належить Twitter. Він написав у своєму мікроблозі, що переходить в Google працювати над проектами віртуальної реальності. Дорсі у своєму повідомленні його не згадує.

Twitter планує поповнити свій керівний склад двома новими співробітниками, повідомила газета The Wall Street Journal (WSJ). За контакти зі ЗМІ, кадри та виручку від продуктів тимчасово відповідатиме директор з виробничих питань Адам Бейн, говориться в повідомленні компанії. Крім того, частину обов’язків, що входили в зону відповідальності пішли топ-менеджерів, виконуватиме технічний директор Адам Мессінджер.

На цьому перестановки в керівництві Twitter не закінчаться, вважає видання. Співзасновник соціального сервісу Джек Дорсі повернувся до управління компанією у вересні 2015 і повна зміна ради директорів була однією з умов його повернення, говорить джерело WSJ.

Через тиждень після призначення Дорсі компанія повідомила про скорочення до 336 робочих місць, або 8% всіх своїх співробітників у всьому світі. У заяві компанії зазначалося, що реструктуризація є «частиною великого плану вибудовування структури навколо основних продуктових завдань і точок прибутку компанії». Гроші, які компанія заощадить на співробітниках, вона мала намір направити на «найважливіші завдання, які дозволять прискорити зростання».

В 2015 р зростання бази користувачів Twitter сильно сповільнилося, і його ринкова вартість впала – за останній рік акції компанії подешевшали вдвічі. Масштабні кадрові перетворення аналітики пов’язують саме з цими проблемами. Незадовго до свого відходу з Twitter Кевін Уіл і Алекс Реттер займалися саме залученням до сервісу нових користувачів, повідомляє Financial Times з посиланням на джерела, близькі до компанії. Після свого вступу на посаду Дорсі неодноразово заявляв про своє прагнення зробити роботу сервісу більш зручною для користувачів.

Зупинити падіння котирувань Twitter повернення в компанію її співзасновника поки не допомогло. З жовтня 2015 акції Twitter на NASDAQ впали на 37% до $ 17,84 за акцію. 19 січня 2016 котирування компанії досягли рекордного мінімуму – $ 16,69 за акцію. Два з гаком роки тому, в листопаді 2013 р при виході на біржу акції Twitter коштували $ 26. У III кварталі 2015 виручка Twitter склала $ 569 млн, а число користувачів, які заходять на цей сервіс хоча б раз на місяць, – 320 млн осіб, що на 11% більше, ніж в тому ж періоді 2014 Результати за IV квартал компанія опублікує 10 лютого.

Крім проблем із збільшенням кількості користувачів і занепокоєнням інвесторів Twitter переслідують технічні труднощі. 19 січня сервіс мікроблогів опинився на кілька годин недоступний для мільйонів користувачів по всьому світу. Кілька годин по тому Twitter почав працювати з перервами, але технічні проблеми з окремими функціями спостерігалися і пізніше.

Раніше повідомлялося про те, що Дорсі пожертвував на користь співробітників один відсоток всіх акцій компанії. Таким чином, Дорсі віддав співробітникам третину своїх активів, які оцінюються в 200 мільйонів доларів. Відносини генерального директора з колективом були напруженими після того, як з’явилося повідомлення про плани звільнити вісім відсотків співробітників. Крім того, деякі з них вважають, що він приділяє недостатньо уваги компанії, будучи за сумісництвом засновником і СЕО платіжної системи Square Inc.

About the author

Admin


What are your thoughts?