Чи поневолять кавоварки людство та інші розробки львівського hardware
1,520 views

Чи поневолять кавоварки людство та інші розробки львівського hardware

Інтернет речей, переносні пристрої, технологія «розумного» будинку, 3D-друк, енергозбереження – все це великі й незаповнені ніші, які потрібно розвивати. Будь-який проект, здатний зробити наше життя кращим, а ведення бізнесу – простішим й ефективнішим, буде затребуваний як серед потенційних споживачів, так і інвесторів.

Хочемо познайомити вас з львівськими hardware розробниками, які на Lviv R0bo Cafe презентували свої творіння. Хто не був – багато втратив, але ми вам по секрету розкажемо :)

Перша розробку, яку презентував Олег Смолкін (студент Програми з комп’ютерних наук Українського католицького університету), має назву Rointer – робот-художник. Ідея такої шкуки не нова, існують Egg-boots, за допомогою яких можна малювати векторні зображення одним кольором. Але вся краса Rointer в тому, що він вміє малювати в будь-якому напрямкута ще й різними кольорами :) Процес розмальовки однієї робописанки займає приблизно 40 хв.RointerА допомогти всім безвідповідальним любителям вазонків взялася Дзвінка Яріш (студентка Програми з комп’ютерних наук Українського Католицького Університету) та її iPlant.

Це не просто розумний горщик для домашньої квітки, за допомогою девайсу рослинка може з вами спілкуватись і навіть надсилати вам повідомлення про те, що їй не вистачає поливу або зависока вологість повітря. Взаємодію з зовнішнім середовищем та вами, як безпосереднім його предаставником, забезпечують чотири основні датчики: вологості грунту, повітря, температури та маси.

Продовжив тему лінивих, але цього разу вже любителів чаю та кави, Матвій Ковтун (студент Програми з комп’ютерних наук Українського Католицького Університету), який презентував свій Wi-Fi чайник.

Часто буває, що повертаючись холодним осіннім вечором додому все, про що ми мріємо – це кружка гарячого чаю з лимончиком. Wi-Fi чайник можна запуститиз прямо з телефона ще ловлячи дрижаки у ліфті :) Коли ви зайдете додому – окріп вже буде готовий, а ви зекономите кілька хвилин. Окремо хотілось би виділити можливість нагрівати воду до певної температури. Для естетів, які знають, що зелений чай потрібно заварювати водою, яка має 80º це дуже важливо.

iPlant Wi-Fi чайник

І завершив презентацію проектів Андрій Бенч (SoftServe, Research Enginner in R&D Team) представивши розумну кавоварку Barista, яка зчитуючи показники вашого серцебиття за допомогою біосенсорів на AppleWatch підкаже яку каву вам варто зараз випити :)


Чи варто тепер боятись, що згодом кавоварки порозумнішають настільки, що поневолять людство?

Всі ці та багато інших цікавих проектів ви маєте можливіть побачити і навіть зробити фото на пам’ять на виставці R0boCamp Expo, яка відбудеться в рамках конференції  R0boCamp 2016 – події, яка присвячена робототехніці, Internet of Things та Embedded Programming.

А якщо у Вас є цікавий проект/розробка hardware, IoT стартап, власноруч створений дрон/квадрокоптер, 3D принтер, робот чи проект, що відповідає тематиці Smart City/Connected Home – заповнюйте форму і не пропустіть можливості стати одним з учасників R0boCamp Expo!

About the author

Admin


What are your thoughts?