8 грудня відбудеться етап бізнес-гри для студентів “Залізний підприємець” у Львові.
753 views

8 грудня відбудеться етап бізнес-гри для студентів “Залізний підприємець” у Львові.

Iron Entrepreneur

Iron Entrepreneur

8 грудня у Львові відбудеться перша в сезоні 2012-2013 років бізнес-гра для студентів “Залізний підприємець”.

Запуск бізнесу – це завжди складно, але в теж час і цікаво: аналіз ринку і потенціалу ідеї, опрацювання бізнес-моделі, презентація перед інвесторами, і, звичайно ж, багато ефективної командної роботи.

“Залізний підприємець” – це можливість для студентів 3-5 курсів різних спеціальностей за півдня: спробувати себе в ролі підприємця, познайомитися з новими людьми з активною життєвою позицією, поліпшити навички роботи в команді, покращити навички бізнес-аналізу, навчитися презентувати проект перед інвесторами.

Дві команди переможців регіонального етапу чемпіонату відвідають український півфінал, що відбудеться 23 квітня у Києві. Там вони змагатимуться з 20-ма командами з інших міст за 2 путівки на фінал у Москві, де змагання пройде зі студентами країн СНД!

Етап чемпіонату у Львові пройде 8 грудня 2012 року, початок об 11:00, закінчення – 15:00. Для участі в грі необхідно зареєструватися до 6 грудня 2012 року. Участь безкоштовна.

Участь у грі – це завжди напружена робота, азарт, креативні ідеї та яскраві враження! Але найголовніше – це можливість знайти однодумців і почати роботу над реальними бізнес-проектами!

Коротко про гру “Залізний підприємець”

Учасників об’єднують у команди по 4-5 чоловік. Потім командам пропонують розробити бізнес-ідею на основі інноваційної технології. Потрібно придумати якомога більше ідей застосування технології і вибрати з них найбільш перспективну з комерційної точки зору. Для обраної ідеї учасники розробляють бізнес-модель, оцінюють обсяг передбачуваного ринку, визначають цільову аудиторію і методи просування для нового продукту і готують презентацію в Power Point. І все це потрібно встигнути зробити за годину! І, нарешті, команди по черзі в форматі elevator pitch (3-хвилинний виступ) презентують свої бізнес-ідеї журі. Дві команди з найкращими результатами запрошуються на наступний етап чемпіонату.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?