Технологічний партнер Klumba.ua позбавив фаундера права управляти проектом.
921 views

Технологічний партнер Klumba.ua позбавив фаундера права управляти проектом.

Дмитро Дубіна, засновник проекту Klumba.ua звинувачує свого технологічного партнера – дніпропетровську компанію 908.ua у рейдерському захопленні свого проекту.

Клумба.UA

Клумба.UA

“Сьогодні вранці, після тяжкого піврічного конфлікту між співласниками, 908.ua здійснило рейдерське захоплення Клумби”

908.ua поміняли паролі до пошти та доменів. На сайті змінились всі платіжні реквізити. Доступу до бази і проекту у нас також немає. Зранку ми отримали лист від Андрія Хорсева (співвласник 908.ua – ред.) в якому він повідомив, що призначає себе директором проекту і порадив поспішити з пошуком покупця нашої долі.

Ми з дружиною та дітьми знаходимось на морі, в Туреччині”

Як повідомив в коментарі AIN-у Андрій Хорсєв, співзасновник 908.ua “таке рішення було прийнято в зв’язку з розбіжностями на майбутнє проекту”

“Нам і зараз належить 50% ВАТ Клумба, як і Дімі та Наталі з їх 50%. Я призначив себе директором цього ВАТ і дію в інтересах компанії. Діма запропонував розлучитись через продажу долі в травні цього року. Але, на жаль, далі слів діло не пішло. Навпаки був звільнений штат, закритий київський офіс, зупинена розробка. А гроші почали виводитись на особисті рахунки засновників. Це принесло значний збиток оцінці компанії і нашим інтересам. В такому режимі Клумба проіснувала 2 місяці. 908.ua прийняло рішення про самостійний розвиток проекту.”

Проект Клумба було засновано в 2008 році, як перший спеціалізований каталог дитячих товарів. За три роки він виріс в портал для батьків. В 2010 році засновники проекту – подружжя Діма Дубіна та Наташа Зуєва продали 50% проекту дніпропетровській компанії 908.ua. Точну суму угоди сторони не розкривали. За словами Дмитра Дубіна “проект був оцінений в районі сотень тисяч долларів”. Дмитро розвивав проект як CEO, Олексій Іванкін з 908.ua став CTO проекту. 908.ua здійснювала технологічну підтримку проекту.

Це не перший подібний публічний конфлікт між спів-власниками інтернет проекту в Україні. Раніше проблеми виникли з продажем проекту ProstoPrint.ua українського підприємця Дениса Олійника.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?