ТОП-спікери Lviv Project Management Day 2016. Частина ІІ
1,217 views

ТОП-спікери Lviv Project Management Day 2016. Частина ІІ

Продовжуємо знайомити вас з ТОПовими спікерами Lviv Project Management Day 2016 – конференції присвяченої проектному менеджменту в ІТ, що відбудеться 27-28 травня у Львові.

Дов Німрац – PM в Intellias
Понад 25 років досвіду роботи в IT, 17 років роботи в Ізраїльському HighTech, 22 друкованих робіт, 1 патент

Про що будемо говорити?
Про принципи розробки власної моделі управління проектом на основі концепцій Agile

Олексій Єгошин – Head of Department в Luxoft
15 років роботи в IT-галузі, з яких понад 10 років на керівних посадах у провідних IT і Telecom компаніях України (Квазар-Мікро, MTC, Інфопульс і Luxoft). Величезний практичний досвід у міжнародних проектах, який продовжує постійно поповнюватися завдяки роботі у секторі розробки програмного забезпечення.

Про що будемо говорити?
Про місію і резерви продуктивності. Поговоримо про те, як довіра, змістовність роботи і місія людини/проекту/компанії пов’язані між собою, і як дістатися до величезних резервів продуктивності команди проекту/відділу/компанії.

Мар’ян Цар – Director, Development and Operations Management
ІТ професіонал з 9+ років у розробці програмного забезпечення та менеджменту. Більше 30+ проектів та стартапів, в обидвох напрямках – як аутсорсинг, так і продукт. Останні два роки, додатково до основного роду діяльності, працює зі стартапами (консультування/стратегія/процеси).

Про що будемо говорити?
Про моделі поведінки PM-ів у малознайомих та непередбачуваних енвайрментах: існуючі та нові проекти, основні паттерни поведінки при вході в проекти та чого насправді очікують від РМ-а?

Артем Биковець – Founder/CEO в StartIT & Agile Coach/CSP
Практикуючий Agile Сoach та Scrum Master (має досвід паралельної роботи з 3 командами, більш ніж 25 людей). Більше ніж 7 років в ІТ, має 3 роки досвіду викладання власної програми на курсах, проведення практикумів і семінарів.

Про що будемо говорити?
Про сучасний Agile та чи дійсно Agile at Scale та Scrum – сучасний культ карго чи ефективний набiр iнструментiв?

До вихідних зовсім мало часу, тому якщо ви досі не придбали квитки на найбільшу подію для РМ-ів у Західній Україні, ви можете зробити це завітавши 27 або 28 травня у готель “Дністер” :)

About the author

Admin


What are your thoughts?