Бізнес-інкубатор з ОАЕ пропонує українським стартапам від $5000 до $3 млн
1,251 views

Бізнес-інкубатор з ОАЕ пропонує українським стартапам від $5000 до $3 млн

В Україні почав роботу новий бізнес-інкубатор з ОАЕ під назвою FasterCapital. Проект пропонує українським стартапам фінансування в обмін на частку в проекті. Повідомляється, що через рік роботи на ринку він, можливо, стане працювати і як венчурний фонд.

В ролі інкубатора Faster Capital обіцяють допомагати з оцінкою ідеї, підготовкою техніко-економічного обґрунтування, аналізом ринку, в розробці продукту, продажах і маркетингу, а також підтримувати фінансово до тих пір, поки стартап не вийде на рівень беззбитковість.

Інкубатор зацікавлений в IT-проектах, які пов’язані з розробкою ПЗ, інтернет-проектах, проектах з розробки різного роду телекомунікаційних і мобільних додатків, але можливі й інші варіанти, розповідає голова українського представництва Сергій Андрійчук.

На початку роботи на українському ринку FasterCapital не планує ставати основним інвестором в проектах, але готовий вкладати в стартапи в рівних частках або з засновниками, або з іншим фондом або інкубатором, тобто при базовому підході 50х50%.

«У проекти, розвиток яких знаходиться на рівні ідеї, FasterCapital готовий інвестувати від $ 5000 до $ 500000 в залежності від проекту. Для проектів, які вже мають стабільний продукт і, можливо, першу виручку, FasterCapital готовий запропонувати від $ 300 000 до $ 3 млн », – розповідає Сергій

FasterCapital задумувався, як новий тип інкубатора. Його заснували в 2010 році – творці проекту вирішили, що по всьому світу в роботі бізнес-інкубаторів є недоліки, що в свою чергу впливає на успіх проектів-учасників. Наприклад, багато проектів не залучають достатньо фінансування в потрібний час, що приводить до провалу.

За матеріалами ain.ua

About the author

Admin


What are your thoughts?