Ринок реклами в мобільних додатках досягне $2.4 мільярдів цього року.
1,029 views

Ринок реклами в мобільних додатках досягне $2.4 мільярдів цього року.

Ріст кількості мобільних пристроїв і мобільних підключень до Інтернет сприяє зростання супутніх бізнесів. І звичайно основного двигуна торгівлі – реклами.

Згідно останнього дослідження Juniper Research ринок реклами в мобільних додатках досягне 2.4 мільярди доларів в рік до кінця цього року. На 2015 рік очікується цифра в $7.1 мільярди в рік.

Реклама в додатках розглядається як ключ до успіху мобільних розробників в декілька наступних років. Мобільні користувачі налаштовані платити все менше і менше за мобільні додатки і тому саме рекламна модель може допомогти розробникам зберегти чи збільшити свої прибутки на зростаючому ринку.

Мобільна реклама дає можливість маркетологам дотягнутись до споживачів на більш персональному рівні ніж будь-який інший вид реклами. Очевидно, що з’являтимуться нові підходи і нові формати реклами, котрі допоможуть сповна використати ці можливості.

Нагадуємо, що 22 вересня відбудеться Lviv Mobile Development Day присвячений бізнесу мобільних додатків і рекламній стороні цього бізнесу зокрема.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?