Хто та як використовує мобільні додатки
1,125 views

Хто та як використовує мобільні додатки

Американське статистичне агентство ComScore оприлюднило дані про використання смартфонів за минулий рік. Судячи по статистиці, смартфони остаточно обігнали настільні комп’ютери за популярністю. Більшість часу при використанні смартфонів люди проводять за програмами, при цьому сторонніми додатками користуються зовсім небагато.

При використанні мобільних пристроїв більшу частину часу люди витрачають на додатки, а не на браузер. У смартфонів на браузери припадає лише 12% часу, у планшетів – 18%. При цьому більшість людей використовують смартфони щодня – 57% користувачів. Для планшетів ця частка становить лише 26%.

Розподіл за кількістю використовуваних додатків

Розподіл за кількістю використовуваних додатків

Цікаво, що ті програми, яким надається так багато часу (зазвичай – щодня), найчастіше вже встановлені на вашому пристрої. Адже понад 65% користувачів взагалі не скачують ні один додаток на свій смартфон, а 8% – не більше одного додатка в місяць. В результаті люди користуються тими додатками, які надав їм продавець конкретної моделі телефону.

При цьому цілих 42% людей проводять весь час використання смартфона в одному і тому ж додатку.

Кількість користувачів платформи Android перевищує кількість прихильників iOS приблизно на чверть. Найпопулярнішими програмами за кількістю часу їх використання стали додатки для соцмереж (25%), ігри (16%), радіо (8%) і мультимедіа (5%).

Популярність конкретних додатків

Популярність конкретних додатків

Якщо ж просто порівняти всі програми за популярністю їх використання, то першу трійку склали Facebook, Youtube і Google Play.

За матеріалами geektimes.ru

About the author

Admin


What are your thoughts?