Сайт GameTutorials зробив безкоштовними всі свої 350 уроків з програмування ігор
657 views

Сайт GameTutorials зробив безкоштовними всі свої 350 уроків з програмування ігор

Сайт GameTutorials відкрив усі свої матеріали для вільного ознайомлення. Кожен може скористатися безкоштовними уроками по C / C ++ / Win32 / OpenGL / Direct3D / C # / Java які раніше коштували $75. Всі уроки перевірені на сумісність з Visual Studio 2013. В найближчому майбутньому нададуть доступ до уроків по Unreal Engine і Unity Engine, крім того, будуть оновлені застарілі уроки по OpenGL і DirectX (зараз на сайті описана версія DirectX 9).

Game Tutorials

Game Tutorials

Велика частина уроків присвячена самим основам програмування ігор, але деякі матеріали охоплюють створення повноцінних невеликих ігор. Уроки представлені у формі вихідного коду, який спеціально забезпечений великою кількістю детальних коментарів.

Як обіцяють автори навчальних матеріалів, якщо ви пройдете велику частину уроків, то здобудете багаж знань, для отримання яких в реальній роботі зазвичай необхідно кілька років.

Для перегляду та завантаження уроків потрібно пройти реєстрацію. Після цього з”явиться лінк завантаження вибраного матеріалу.

Game Tutorials

Game Tutorials

GameTutorials планує також представити найближчим часом GT Store, де усі бажаючі зможуть добровільно пожертвувати гроші, або продати власний контент: наприклад, демо, проекти, фрагменти коду, навчальні матеріали або навіть мистецтво. Якщо у користувача є бажання опублікувати свої уроки на сайті, то необхідно про це повідомити адміністраторам сайту. Якщо контент релевантиний для аудиторії сайту, то його з радістю опублікують.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?