5 книг, які корисніші, ніж диплом MBA
1,551 views

5 книг, які корисніші, ніж диплом MBA

Ми вже публікували список книг, які рекомендує сам Біл Гейтс Зараз пропонумо Вашій увазі домашнє читання для підприємців і цілеспрямованих людей.

1. «Як людина мислить», Джеймс Аллен

Чого вчить:
Багато хто вважає, що все їхнє існування і життя заздалегідь визначене долею, удачею чи збігом обставин. Але насправді життя таке, яким ми його самі робимо і ця книга допоможе привести в порядок думки.

Цитата: «Індивідуум повною мірою стає людиною в той момент, коли перестає стогнати і скаржитися на долю і приймає рішення знайти приховане правосуддя, яке регулює його життя. Пристосовуючи свій розум до цього фактору, він припиняє звинувачувати будь-кого у своїх невдачах. Він обирає сильні і благородні думки. Замість того щоб боротися проти обставин, він починає використовувати їх потенціал для більш швидкого прогресу. Він прагне розкрити в собі нові сили і здібності»

2. «Багатий тато, бідний тато», Роберт Кійосакі

Чому вчить: У цій книзі в легкій і доступній формі викладені основні принципи управління бюджетом. Так само, вона пояснює, чому найнадійніший спосіб домогтися успіху – створити власний бізнес.
«Багатий тато, бідний тато» вчить мислити як підприємець, знаходити активи і прощатися з пасивом.

Цитата: «Багаті люди купують активи. Бідні і середній клас набувають пасив, який вважають активом».

3. «Де мій сир», Спенсер Джонсон

Чому вчить: Величезна кількість книг намагається дати визначення інноваціям та навчити мислити інакше, ширше. Але книга “Де мій сир” справляється з цим куди краще, ніж інших.

Цитата: «Найкоротша дорога до змін – не боятися посміятися над зробленими помилками, помилковими уявленнями, над своєю дурістю. Це звільняє від тяги до звичного, старого стилю поведінки, прискорює просування вперед – до нового»

4. «Як брехати за допомогою статистики» (How to Lie with Statistics), Деррел Хафф

Чому вчить: Практично завжди при оцінці будь-якого підприємства оцінюються певні ключові метрики. Але вимірюючи неправильні показники, можна загубити компанію. Книга Хаффа витримала безліч перевидань і розповідає вже кільком поколінням підприємців про маніпуляції з цифрами. Вона написана доступною мовою і супроводжується наочними ілюстраціями, тому її зможе осилити читач навіть з дуже скромними знаннями англійської.

Цитата: «Секретна мова статистики, використовується щоб роздмухувати сенсації, нагнітати обстановку, заплутувати і надмірно спрощувати. Статистичні методи та терміни необхідні для опису даних про соціальні й економічні тренди, умови ведення бізнесу, опитування громадської думки і перепису населення. Але без того, хто здатний чесно і усвідомлено знайти потрібні слова, і читачів, які розуміють значення цих слів, результатом буде нісенітниця»

5. «Найкращий торговець у світі», Ог Мандіно

Чому вчить: Бізнес завжди починається з ідеї. Але без уміння продавати цю ідею, бізнес на цьому і закінчитися. Можна намагатися осягнути неосяжну кількість літератури, а можна просто прочитати цю книгу. “Найкращий торговець у світі” не просто зробить вас більш успішним у бізнесі – вона зробить вас більш успішним і в житті.

Цитата: «Я проживу цей день так, як якщо б він був останнім. Цей день – все, що у мене є, і ці години – моя вічність. Я зустріну схід криками радості, як в’язень, що отримав відстрочку від кари. Я здійму руки, приймаючи цей новий день як безцінний дар. Моє серце буде наповнюватися вдячністю при згадці про тих людей, які вчора зустрічали світанок, і яких немає серед живих сьогодні. Я дійсно щасливий, і години сьогоднішнього дня – це незаслужена нагорода. Чому мені дозволено прожити зайвий день, коли інші, які набагато кращі за мене, пішли? Може, вони досягли своїх цілей, а мені ще належить це зробити? І це ще одна можливість для мене стати тим, ким я можу стати?»

About the author

Admin


What are your thoughts?