Apple придбала компанію Emotient
1,246 views

Apple придбала компанію Emotient

Останнє придбання американців – компанія Emotient, яка спеціалізується на розробках штучного інтелекту і автоматичному розпізнаванні людських емоцій. Як можна здогадатися, це придбання допоможе компанії просунутися в безлічі аспектів її діяльності.

Як завжди в таких випадках, купертінівці відмовилися давати коментарі про своє нове дітище, тому точна вартість покупки і плани, пов’язані з угодою лишаються загадкою. Хоча можна припустити, що рішення, розроблені Emotient, будуть застосовуватися в програмному забезпеченні Apple.

На даний момент компанія Apple має значні грошові ресурси, за допомогою яких вона купує інші компанії, які можуть бути їй корисні при створенні власних проектів.

Що ж це за компанія? Її алгоритми дозволяють на основі міміки розпізнавати, що конкретно відчуває людина, яку спостерігають. Звичайно, для кожного з нас це просто, але наразі штучний інтелект досить погано справляється з подібним завданням. На даний момент Emotient розробила досить ефективні алгоритми, тому Apple звернула на неї увагу.

Штучний інтелект використовує величезну базу даних фотографій, що зображують конкретні емоції, і заснований на алгоритмі, який ідентифікує, як реагують м’язи обличчя на певні почуття. В результаті, робот вказує на радість, сум, страх і подив. Аналіз відбувається в режимі реального часу і, як повідомляють, працює дуже добре.

Чим такий штучний інтелект може бути корисний Apple? Компанія не розголошує свої плани, але можна спрогнозувати кілька сценаріїв. Одним з найбільш правдоподібних є інтеграція придбаних рішень для голосового помічника Siri, таким чином, що він зможе пристосуватися до настрою користувача, розповідаючи йому жарти або запускаючи відповідні пісні. Крім того, нові алгоритми дозволять аналізувати поведінку клієнтів в магазинах iSpot, щоб вони могли краще відповідати настрою відвідувачів. Проте варто відзначити, що штучний інтелект здатний розпізнавати емоції, спостерігаючи за обличчям користувача і це може призвести до порушення прав користувача на особисте життя.

About the author

Admin


What are your thoughts?