Де попрацювати у Львові – огляд коворкінгів
1,399 views

Де попрацювати у Львові – огляд коворкінгів

Все більше коворкінгів відкривається у місті Лева – все більше можливостей для фрілансерів, айтішників, журналістів, дизайнерів, дауншифтерів і інших непересічних прогресивних людей, які цінують свій час. Ми розкажемо вам про найтиповіші і найзнаменитіші коворкінги, де можна не лише круто попрацювати, а й познайомитись з людьми, налагодити нетворкінг та просто затишно провести час :)

Як відомо, у коворкінгах не лише працюють, а й проводять різні події та заходи. Що головне для такого місця праці, яке стало модним лише нещодавно? У першу чергу – стабільний інтернет, а ще креативний простір навколо. Адже натхнення в деталях.

Наприклад, Startup Depot.

sturtup_depo

 

Вул. Весняна, 4

Пн – пт з 10 до 19

Його площа – близько 210 кв. м. Цей бізнес-інкубатор вигідно співпрацює з міською радою, і саме від неї отримав таке велике приміщення. Тут є навіть мітинг-рум, який вміщає до 10 осіб. Також надаються кімнати до 5 осіб для зустрічей. Тут працюють переважно фрілансери, маленькі компанії і стартапери. На стінах тут можна, як у школі, писати крейдою – що душа забажає. А для дизайнерів тут око відпочиває – адже різнокольорова гама приміщення просто не може залишити їх байдужими.

Крім цього, у коворкінгу можна поїсти і пограти в гольф.

Ще один великий коворкінг, за створенням якого стежило чимало з нас у ФБ, – Betaplace.

Вул. О. Степанівни, 49а

Час – щодня з 10 до 23

Тут є два мітинг-руми, дві робочі зони, а салатові тони коворкінгу відомі, напевно,половині Львова :) Для відвідувачів передбачений гардероб, кухня, релакс-зона. Простір приміщення конструюється – завдяки спеціальній формі столів його можна зробити як закритим, так і відкритим. Тут часто проводять майстер-класи, хакатони, також тут діє офіс дизайнерського бюро Hochy rajy. Також діє хакерспейс Betalab – майстерні з токарним верстатом, зварюванням та електроінструментами. А ще можна записатися на курси в «Школу електроніки» і, крім лекцій, власноруч зробити лазерний охоронний пристрій.

У центрі міста ж розташована CoMMuna – відоме антикафе.

 

Вул. Галицька, 1.

Час – щодня, цілодобово.

Кілька комп’ютерів та копі центр – до ваших послуг тут. Тут же проводяться різноманітні настільні ігри – Scrabble, футбол і «Мафія». В антикафе успішно можна проводити презентації, ділові зустрічі, конференції, фотовиставки, майстер-класи, літературні вечори. В коворкінгу працює більшість фрілансерів міста з ІТ-сфери, дизайну, бізнесу та інших людей, які просто не люблять працювати вдома. Чимало подій проводить тут і Lviv StartUpClub.

by Lilia Matviiv

About the author

Admin


What are your thoughts?