Зустрічайте номінантів на звання Top CEO Of 2015 за версією Crunchies
1,160 views

Зустрічайте номінантів на звання Top CEO Of 2015 за версією Crunchies

Лише кілька днів відділяє нас від щорічного дев”ятого The Crunchies, який відбудеться в Сан-Франциско, де будуть обрані найкращі і найяскравіші стартапи і лідери tech industry.

Сьогодні представляємо вам топ-лідерів, які змагатимуться в номінації Top CEO Of 2015. Винагорода дістанеться тому, хто здійснив найбільш вагомий внесок в техіндустрію за час свого перебування на посаді. Нижче наводимо список фіналістів в номінації Top CEO Of 2015, а також невелику ретроспективу з тих, хто вже отримував цю винагороду в минулому.

Тім Кук

З моменту призначення на посаду CEO в Apple Тім Кук пройшов часи безпрецендентного успіху і неприємностей, стоячи біля керма однієї з найдорожчих компаній. Під час його роботи відбулися випуски важливих продуктів, включаючи багато помітних релізів минулого року: the Apple Watch, the iPad Pro і нове Apple TV.

Джек Дорсі

Ймовірно, перерахувати нагороди Джека Дорсі вклавшись в 140 і менше символів не вдасться. Можливо тому він досі бавиться ідеєю про 10 000 символьний твіт. CEO Square і Twitter був добряче зайнятий в 2015 році, розвиваючи власний сервіс мобільних платежів та додаючи деякі суттєві зміни у своїй соціальній медіа-платформі, яка постійно розвивається.

Елон Маск

Небагато людей так само зайняті, як Елон Маск. Засновник Xip2/PayPal/TeslaMotors/SpaceX/OpenAI/SolarCity багато працював в 2015, зокрема в SpaceX з питанням приземлення ракет (з різним успіхом) на плаваючу поверхню

Сьюзен Войджицкі

Супроводжуючи перехід з Google в Alphabet, Сьюзен Войджицкі, деякий час вже працювала в YouTube на посаді CEO. Вона переконала керівників Google купити стартап в 2006 і зараз контролює такі нові ініціативи, як YouTube Red та YouTube Gaming

Марк Цукерберг

Коли в 2007 Crunchie тільки стартував, Facebook існував вже кілька років і налічував 58 млн. активних користувачів щомісяця. За даними MAUs, зараз їх кількість складає 1,55 млрд. Цукерберг був за кермом соціального медіа-гіганта з часу його заснування в гуртожитку Гарварду. Він два рази був лауреатом Crunchies, цього року він курував такі віхи стрімкого зростання Facebook, як Facebook Video, Instagram і Messenger. а також компанію віртуальної  реальності Oculus.

Переможці минулих років:

Тоні Шнейдер – перший переможець щорічного Crunchies. Шнейдер займав пост CEO в Automattic. платформи веб-розробки WordPress. Зараз є партнером в True Ventures.

Марк Цукерберг – другий переможець щорічного Crunchies. Всі дифірамби написані вище.

Марк Пінкус – третій переможець щорічного Crunchies. Пінкус – засновник і CEO в Zynga, компанії-розробника ігор, яка розробила всі ігри для смартфона, в які ви бавились всю ніч, включно (але не виключно) FarmVille, Words with Friends, Mafia Wars і Draw Something.

Ендрю Мейсон – четвертий переможець щорічного Crunchies. Засновник і CEO в Groupon, компанії, яка надає круті купони на знижки і відповідає за успішні перші побачення.

Джефф Вайнер – п’ятий переможець щорічного Crunchies. Вайнер – CEO в LinkedIn, де він допоміг виростити дуже професійну соціальну мережу, де кількість користувачів сягає 374 млн. за місяць

Марк Цукерберг – шостий переможець щорічного Crunchies. Дивимось вище і ще раз вище.

Дік Костоло – сьомий переможець щорічного Crunchies. Костоло був CEO в Twitter близько 5 років, протягом яких компанія стала публічною. Він комік в душі, але також він непогано себе почуває в ролі багатої людини, якою він став, приєднавшись в якості партнера до Index Partners цього року.

Марк Беніофф – восьмий переможець щорічного Crunchies. 

Беніофф – CEO в Salesforce, де він працював з моменту заснування компанії в 1999 році. Він зробив багато дійсно крутих речей, але не настільки крутих, як наші останні лауреати.

Залишається чекати 8 лютого, щоб дізнатись, хто цього року отримає честь називатися Top CEO Of 2015 за версією Crunchies. А хто достойний цього звання на вашу думку?

За матеріалами techcrunch.com

About the author

Admin


What are your thoughts?