Будівництво гіперпетлі почнеться в 2016 році
228 views

Будівництво гіперпетлі почнеться в 2016 році

 

Гіперпетля (hyperloop) – футуристична транспортна система, що перевозить пасажирів швидше літака. Кілька років тому ніхто й не думав, що це можливо, але далекоглядному Елону Маску вдалося дати нове життя цій ідеї. Будівництво гіперпетлі почнеться в 2016 році. Публічне відкриття п’ятимильного тестового треку в Каліфорнії планується на 2018 рік.

Тепер компанія Hyperloop Transportation Technologies (HТТ) хоче довести, що може взяти на себе основне навантаження в реалізації проекту. Компанія буде співпрацювати з інженерно-конструкторською організацією AECOM, а також зі швейцарською фірмою Oerlikon, що спеціалізується на розробці пилососів, технології яких є ключем до ідеї. Останній шматок мозаїки – архітектурна фірма Hodgets + Fung.

20 серпня HТТ оголосила про партнерство з компанією Tech Insider, хоча цей альянс створений тимчасово. SpaceX Елона Маска, а також Boeing вирішують основні інженерні завдання (хоча насправді це була ідея Маска).

Не так давно, з’явилася ідея транспорту, що пересувається на великих швидкостях по трубах у повному вакуумі, що дозволить потрапити з східної частини США в західну за лічені години. Але створити ідеальний вакуумний простір доволі важко. Однак, два роки тому Маск припустив, що в наземній транспортної трубі дійсно можливо створити вкрай низький тиск повітря. Тоді він вважав, що вирішенням цього завдання займуться інші.

About the author

Mariana Lutsiuk


What are your thoughts?