Стартап-пітч ідей онлайн: Intelligent street light
1,053 views

Стартап-пітч ідей онлайн: Intelligent street light

Назва стартапу: Intelligent street light

Опис проекту
Розробляємо максимально дешевий та ефективний пристрій який доволить автоматично вмикати світло за потреби в нічний час та регулювати яскравість ламп в залежності від навколишніх факторів.
Цільова аудиторія – населені пункти любого розміру. Цільовий ринок – глобальний.

Проблема
Надмірне та недоцільне використання елетроенергії на освітлення вночі. Також ми збільшимо тривалість “життя” ламп. Проект вже запущений з 14.07.2013

Опис технології
Пристрій являє собою кілька модулів (мікроконтроллер, діммер, БЖ, датчик) зібраних у корпусі розміром 5*14*3 (ширина\довжина\товщина) який підключається до різноманітних ламп (галогенні\світлодіодні\розжарювання) і за допомогою МК контролює ввімкнення та вимкнення освітлення в залежності від наявності людей чи транспортних засобів на вулиці. При проектуванні девайсу були перебачені різні кліматичні умови в яких він може використовуватись, тому прилад може витримувати будь-яку вологість та температурний режим від -45 до +70 градусів.

Бізнес-модель:
Продаж та обслуговування наших пристроїв.

Конкуренти:
Наш прямий конкурент серднього розміру це нідерландська компанія Tvilight. Такими розробками також займались\займаються компанії на зразок Philips та інші гіганти індустрії. Наша конкурентна перевага – значно нижча ціна та відсутність потреби модернізації існуючих систем освітлення.

Маркетинг:
Пряме спілкування із представниками влади та громадськістю. Участь у різних “зелених” виставках та інших заходах схожої тематики.

Інвестиції
Проект шукає інвестицій для подальшого розвитку.

Цілі проекту
Наразі готовий прототип який виконує запланований функціонал на 85%. Плануємо запустити пілотний проект на одній з вулиць Львова або Тернополя. Кінцева мета – забезпечити максимальну кількість міст інтелектуальним освітленням.

Команда:

  • Остап Голяка – CEO, Інженер.
  • Макс Федорович – CFO, менеджер з продаж.

Відео:

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?