Втомлені кар’єристи чи фрілансери?
302 views

Втомлені кар’єристи чи фрілансери?

В першій половині 2000-х років вважалося небувалим щастям працювати на багату корпорацію. Потім прийшло розуміння – кар’єра, влада, гроші, дорогий одяг від кутюр або новий крутий автомобіль не повернуть тобі витрачених часу і сил.

У середині 2000-х кар’єристи втомилися, пережили по кілька неврозів і потягнулися на Гоа. Жити для себе, відмовитися від благ суспільства, зайнятися своїм внутрішнім світом, здоров’ям і забути про стреси. Тоді ж почалася епоха фрілансу – мрія про роботу в своєму особистому ритмі, в тапочках і халаті, на березі моря.
Потім виявилося, що фріланс це класно, але кожен день самоорганізовуватися тяжко, а дауншифтинг нудний: глибини власної душі не такі вже неосяжні і хочеться великих звершень.
Великий шлях довелося пройти, щоб дістатися до простої істини сьогоднішнього дня – робота повинна бути в радість, відповідати твоїм мріям і бажанням.

Багато хто ризикує, пробує вирватись з чіпких лап офісної рутини і досягає у цьому значних успіхів. 26 вересня у Львові відбулась конференція для фрілансерів та малих аутсорсингових компаній Lviv Freelance Forum 2015. Більше 200 учасників зі всієї України зібрались у Львові. Осінній дощ не став на заваді теплому та змістовному спілкуванню в межах 3 потоків та за круглими столами. 35 спікерів ділились своїми знаннями та досвідом роботи в фрілансі на великих маркетплейсах, директори і власники аутсорсингових та продуктових компаній, які виросли з фрілансу розповідали про свої історії успіху, було багато цікавої інформації про співпрацю з замовниками в емоційному, професійному та юридичному полі.

Українські фрілансери часто стикаються з багатьми проблемами і питаннями, які детально обговорювались на Lviv Freelance Forum 2015. Як грамотно побудувати свою роботу, де знайти замовників, як правильно вивести чесно зароблені кровні гроші, що таке аутсорсингова компанія і її переваги? Ці, та багато інших аспектів фрілансу детально обговорювали наші учасники. Просто, чесно і з усмішкою відповідали на питання і пояснювали на прикладах.

Коли ти чекаєш і хочеш змін, життя завжди надає таку можливість. І якщо нудна робота вичавлює з людини всі соки, то улюблена справа –  заряджає енергією і допомагає подолати всі перешкоди. Наважуйтесь. Знайдіть себе і своє покликання! А за порадами і натхенням приходьте на Lviv Freelance Forum 2016 :)

About the author

Mariana Lutsiuk


What are your thoughts?