Забронюйте дату: 28 вересня відбудеться Lviv Startup Club 41
741 views

Забронюйте дату: 28 вересня відбудеться Lviv Startup Club 41

28 вересня відбудеться Lviv Startup Club 41. Захід буде проходити протягом трьох годин з перервою та збере стартап-підприємців та зацікавлених зі Львова та західної України.

 

timthumb


У попередній раз  на Lviv Startup Club 39 “Trending markets” Тарас Макота розказав про  залучення інвестицій у свій стартап “Козацька слава”. Після цього свої стартапи презентували: гість із Києва – Кирило Мазур із своїм стартапом ”Tennisterin”  і Остап Голяка  із ідеєю стартапу “Intelligent street light”.

На мітапі можна представити свій проект, знайти собі партнерів, працівників та прихильників. У подіях часто беруть участь досвідчені стартап-підприємці та гравці індустрії, котрі можуть дати цінну пораду. Всі виступи стартапів записуються на відео і доступні на YouTube-каналі Lviv Startup Club.

Уже відкрита реєстрація на подію. При попередній реєстрації та вчасному прибутті на подію (за 10-15 хв. до початку) вхід вільний. Вхід за умовами закладу “Communa”. Детальніше про подію.

Якщо у Вас є своя ідея або стартап який Ви бажаєте представити на Lviv Startup Club, прохання звертатись до організаторів:  тел. 0997046572   email: roman@startup.lviv.ua

Lviv Startup Club – некомерційна громадська організація, створена для розвитку високотехнологічного бізнесу на західній Україні. Клуб проводить зустрічі з середини 2009 року. За цей час на подіях було представлено близько 100 стартапів, на заходах клубу було створено безліч стартап-команд та згенеровано десятки стартап-ідей, найкращі стартапи отримали інвестиції.

 

 

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?