Україна на 51 місці за об’ємом ринку ІТ-аутсорсингу
1,442 views

Україна на 51 місці за об’ємом ринку ІТ-аутсорсингу

Минулого року Україна опустилася з 38 на 41 місце в рейтингу привабливості , а перші місця зайняли лідери останніх років: Індія, Китай і Малайзія. За обсягом ринку в грошах і динаміці зростання в березні 2015 року наша країна посіла 51 місце. Такі дані оприлюднила міжнародна консалтингова компанія Kreston GCG проаналізувавши світовий ринок IT-аутсорсингу і порівняла, як розвивається ця сфера в Україні та інших країнах.

Kreston GCG представляє в Україні одну з найбільших у світі аудиторсько-консалтингових мереж Kreston International. В Україні Kreston GCG у співпраці з ЄБРР консультує українські компанії в області стратегічного розвитку, маркетингу та фінансів.

Позиції країн у рейтингу по регіонах визначалися за наступними критеріями: фінансова привабливість, доступність персоналу і його кваліфікація, бізнес-середовище. Умови капіталізації галузі в окремій сфері, в свою чергу, визначають шість основних показників: R & D-середовище, IT-інфраструктура, людський капітал, підтримка розвитку IT, бізнес-середовище, закони і правове поле.

 

About the author

Admin


What are your thoughts?