Zillow купив Trulia за 3.5 мілярди долларів, щоб створити гіганта ринку онлайн-нерухомості.
704 views

Zillow купив Trulia за 3.5 мілярди долларів, щоб створити гіганта ринку онлайн-нерухомості.

Два найбільших гравця з глобального ринку продажу нерухомості об’єднались в одну компанію. Сервіс повиннен стати найбільшим гравцем ринку онлайн-нерухомості. В Zillow зараз 83 мільйони користувачів, в Trulia – 54 мільйони. Обидві компанії стверджують, що їх клієнтські бази сильно не перетинаються: близько половини користувачів Trulia не відвідують Zillow, дві третини Zillow-користувачів не використовують Trulia продукти.

Zillow купує Trulia

Zillow купує Trulia

Загальний обсяг ринку реклами нерухомості оцінюється в 12 мільярдів долларів. Дохід обидвох компаній сумарно складає менше ніж 4 відсотків від цієї сумми. Тобто в об’єднаної компанії чималі перспективи росту. Також компанії планують зекономити близько 100 мільйонів долларів за рахунок більш еффективного використання ресурсів.

Зараз Zillow більше фокусується на зборі інформації про всі доступні помешкання та наданню сервісу покупцям. В той час як Trullia більше сконцетрована на оренді та продажі житла.

Zillow

Zillow

Також Zillow нещодавно купила нью-йоркський стартап онлайн-нерухомості StreetEasy за 50 мільйонів долларів.

Нагадаємо, що на ринку онлайн-нерухомості України працює декілька компаній. Найбільш гучна угода в нашій країні – це інвестиції в Address.ua 2.5 мільйони гривень від німецького інвестиційного фонду eVenture Capital Partners та україно-польської Vivex Capital Group. А також обєднання порталів Address.ua та TopRealty. Засновник та CEO Address.ua – український підприємець Максим Школьник.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com