Київський WinTaxi залучив кошти від українського інвестора
207 views

Київський WinTaxi залучив кошти від українського інвестора

Онлайн-сервіс виклику таксі WinTaxi отримав новий транш інвестицій від українського бізнес-ангела Євгенії Дубинської. Умови угоди не розголошуються, відомо лише, що новий інвестор отримав міноритарну частку в проекті. Отримані кошти стартап витратить на розробку нових функцій і перезапуск мобільного додатку – у новій версії сервісу, пасажири зможуть вибирати клас автомобіля і отримають гарантію подачі машини.

«У WinTaxi відмінна, амбітна команда, здатна створити проривний продукт. Це не перша моя інвестиція в проекти у сфері транспорту та перевезень і схожа бізнес модель вже довела свою життєздатність в інших країнах », – пояснює причини свого інвестування в стартап Євгенія Дубинська.

Робота над «WinTaxi» стартувала влітку 2014 року. Перші гроші проект отримав від декількох ангельських інвесторів, один з яких – СЕО компанії Innovecs Алекс Луцький. Сервіс був запущений навесні 2015 року і за чотири місяці тестової роботи додаток встановило близько 400 водіїв і 7000 користувачів, які здійснили понад 2000 успішних поїздок.

Додаток WinTaxi сам «підказує» пасажиру, де він знаходиться і дозволяє відстежити замовлене таксі на карті. Також доступна оплата карткою і можливість оцінити водія. Нова версія програми в AppStore і Google Play доступна з 10 вересня.

Наразі додаток працює тільки в Києві, але з жовтня, коли вийде його нова версія, запускається також у Дніпропетровську, Одесі та Харкові.

About the author

Mariana Lutsiuk


What are your thoughts?