Міні-дрони для селфі за два тижні зібрав на Kickstarter $ 1,5 млн
1,223 views

Міні-дрони для селфі за два тижні зібрав на Kickstarter $ 1,5 млн

Забудьте про фронтальні камери, штативи та інші пристосуваннях для селфі, бо не за горами той день, коли балом на цьому ринку будуть правити міні-дрони. Вони будуть слідувати за вами по п’ятах скрізь і всюди, щоб при нагоді зробити ідеальне Селфі, відео або кадр в динаміці. Вже цієї весни на ринок надійдуть портативні безпілотники Zano, які всього за два тижні зібрали на Kickstarter понад $ 1,5 млн. При цьому автори проекту спочатку хотіли зібрати всього £ 125000 (приблизно $ 194 000).

У проект вже повірили 5500 бекерів, а у Zano ще залишилося два тижні до завершення кампанії. Таким чином, британський стартап з ізраїльськими корінням може увійти до числа найуспішніших по зборах за всю історію краудфандінговой платформи.

816c2d3aa2ed2be30617b5c0d43acc47_large

Zano вміє записувати HD-відео і робити фотографії на 5-мегапікселів, а також відстежувати користувача на відстані до 30 метрів завдяки мікроскопічному GPS-модулем, розробленим ізраїльтянами. По Wi-Fi мінідрон може безпосередньо зв’язуватися з iOS- або Android-пристроями, що дозволяє відразу ділитися відео та фото.

b3d362eb4fec4a06c8891b43b66c1554_large

Дрон важить всього 55 грам, а його розміри становлять 65 х 65 мм, таким чином Zano повністю уміщається в долоні. Це дозволяє носити його з собою завжди і скрізь. Управляти пристроєм не потрібно, він буде слідувати за користувачем по п’ятам. Пристрій надійде на ринок за ціною $ 265, однак для бекерів стартує з $ 139.

Передбачається, що Zano буде доступний в чорному, білому кольорах, а також камуфльованому корпусі для військових цілей. Також є версія дрона, що світиться в темряві, а першим бекерам пощастило зробити передзамовлення на лімітовану версію міні-кейсів для зручного транспортування дрона.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?