8 актуальних технічних навичок, за які в Кремнієвій долині платять більше $ 110K на рік
450 views

8 актуальних технічних навичок, за які в Кремнієвій долині платять більше $ 110K на рік

В індустрії високих технологій актуальність навичок і умінь змінюється мало не щодня. Щоб бути в тренді IT-фахівці витрачають багато часу на навчання.

Американський сайт для пошуку роботи Dice провів аналіз більш 80 000 вакансій, відкритих в період з квітня 2015 року по квітень 2016 року, щоб встановити найбільш затребувані навички в Кремнієвій долині.

Журналісти Business Insider об’єднали результати цього аналізу з щорічним звітом Dice про річні зарплати і отримали середню зарплату фахівців в цих областях за 2015 рік.

Що хорошого? Якщо ви володієте хоча б однією з цих навичок, ви можете розраховувати на роботу в Кремнієвій долині з річною зарплатою $ 110 000.

8. Cassandra, зростання числа вакансій на 32%, середня зарплата – $ 147 811

Cassandra – це особливий вид баз даних, також має назву NoSQL і відноситься до нинішнього тренду на big data. Бази з NoSQL здатні обробляти величезні масиви даних і при цьому працювати на більш дешевих і простих серверах.

Cassandra придумали в Facebook, але потім випустили у відкритий доступ, і сьогодні цією технологією користуються в Apple, Comcast, Instagram, Spotify, eBay, Rockspace і Netflix.

7. Hive, зростання на 32%, $ 129 400

Знання Hive – ще один затребуваний навик, пов’язаний з популярністю big data, а саме технологією під назвою Hadoop.

Hadoop – це програмне забезпечення, що дозволяє зберігати дані будь-якого типу на багатьох недорогих серверах. Hive використовується для добування інформації з Hadoop за допомогою тих же методів, що використовуються в традиційних базах даних.

6. Хмарні обчислення, зростання на 33%, $ 112 972

Компанії набагато активніше почали користуватися послугами Amazon, Microsoft, Google і подібних корпорацій, які надають сервери, програмне забезпечення та продукти для зберігання даних, в оренду через інтернет.

Така концепція отримала назву «хмарні обчислення». А співробітники, які мають навички роботи з хмарними обчисленнями, в наш дуже потрібні.

5. JIRA, зростання на 37%, $ 111103
Нове ПЗ JIRA, розроблене для програмістів.

Компанія Atlassian спочатку розробила пакет JIRA як засіб для пошуку багів в програмному коді, але поступово це переросло в продукт для управління проектами в IT-сфері, який використовується в більш ніж 35 000 компаніях.

4. Big data, зростання на 43%, $ 121 328

Big data – це збірна назва технологій, що дозволяють компаніям щодо доступно зберігати великі обсяги інформації, а також обробляти їх для отримання корисної інформації.

Компанії шукають фахівців, здатних настроювати, контролювати і використовувати такі системи, аналізувати дані і вибирати найкращі інструменти для реалізації проектів у сфері big data.

3. Salesforce, зростання на 48%, $ 107 810

Salesforce – це компанія, що займається розробкою хмарних додатків, найбільш відома своїми CRM-продуктами. Таке ПО дозволяє компанії відслідковувати свою взаємодію з клієнтами і прогнозувати їх подальшу поведінку.

Однак зараз Salesforce виросла у величезну екосистему, в яку входить безліч інших програмних продуктів, що працюють з CRM, і для роботи з ними і управління системою в цілому потрібні відповідні навички.

2. Azure, зростання на 95%, $ 110 707

Azure – це сервіс хмарних обчислень від Microsoft. Більшість великих компаній використовують продукти Microsoft, і корпорація постаралася максимально полегшити використання своєї хмари для будь-яких цілей, починаючи від захисту мобільних пристроїв і закінчуючи розміщенням додатків.

Все це призвело до того, що IT-фахівці, які вміють працювати з Azure, стають все більш і більш затребуваними. Microsoft поставила все своє майбутнє на те, щоб стати лідером ринку хмарних обчислень, так що їм це на руку.

Spark, зростання на 120%, $ 113 214

Spark – ще одна компанія, що працює в сфері big data і пов’язана з Hadoop, новим інструментом для обробки даних. Компанія відома тим, що створила метод більш швидкої роботи з даними, ніж традиційний метод, відомий як MapReduce.

У 2005 році IBM оголосила про інвестиції в $ 300 млн в розробку цієї безкоштовної і загальнодоступної технології, назвавши її «найважливішим проектом з відкритим доступом наступного десятиліття».

Творець Spark Матеі Захарія також виступив співзасновником перспективного стартапу Databricks, який займається розробкою комерційної версії Spark.

About the author

Mariana Lutsiuk


What are your thoughts?