Crafta – новий маркетплейс авторських виробів
1,459 views

Crafta – новий маркетплейс авторських виробів

Prom.ua та засновники Kabanchik.ua запустили маркетплейс хенд-мейд виробів Crafta. На момент презентації проекту на порталі представлено більше 3000 хенд-мейд майстрів і більше 6000 виробів.

«Хенд-мейд в Україні давно вийшов за рамки дрібниць, тому йому потрібна повноцінна платформа, де майстри зможуть просувати свій бренд, а покупці – знаходити унікальні авторські речі», – прокоментував запуск порталу керівник Crafta Олександр Юр’єв.

Прес-служба Prom.ua повідомляє, що за прогнозами засновників, до кінця року на платформі буде близько 20 000 майстрів і більше 100 000 унікальних виробів.

У свою чергу директор з маркетингу Crafta Олексій Філановський зазначив, що виготовлення і продаж саморобних виробів – потужний світовий тренд, особливо актуальний в Україні.

«Це повноцінний ринок, в рамках якого відбуваються мільйони угод. У той же час цей ринок не структурований, хаотичний. Наше завдання – зробити інструмент, сформувати правила гри, які зроблять цей ринок повністю прозорим. Crafta дає можливість одночасно купувати і продавати мільйони товарів», – сказав Філановський.

При цьому в компанії відзначили, що найбільшим попитом традиційно користуються товари щоденного вжитку – одяг, елементи інтер’єру, прикраси, дитяча продукція, канцелярія, шкіряні вироби та посуд.

About the author

Admin


What are your thoughts?