Як підвищити свою продуктивність – лайфхак від співзасновника стартапу Zapier
1,402 views

Як підвищити свою продуктивність – лайфхак від співзасновника стартапу Zapier

Іноді для підвищення власної продуктивності не обов’язково відвідувати просунуті тренінги та майстер-класи. Вейд Фостер, засновник стартапу Zapier, миттєво навчився ефективно використовувати час, як тільки прихистив у себе на деякий час домашнього вихованця співзасновника.

За словами Фостера, одного разу його партнеру по бізнесу Брайану довелося досить багато подорожувати протягом місяця. Оскільки Вейд любить собак, а собака Брайана, Тюна в 99 випадках з 100 – просто ідеальна істота, подружжя Фостерів з радістю погодилися доглянути за псом.

«Спочатку я думав, що у мене додасться роботи. Але потім швидко зрозумів, що присутність Тюни фактично підвищує мою продуктивність, а не робить в ній пробіл», – зізнається Вейд і наводить кілька аргументів.

Обов’язковий режим дня

Як і у людей, у собак є розпорядок дня. Тюну зазвичай доводилося виводити на вулицю 4-5 разів на день, до того ж кілька разів на день він хотів погратися. Варто забути про прогулянку, як пес починав скиглити, тому не залишалося нічого іншого, як відкласти всі справи і вести його на вулицю.

Собачий режим дня встановив графік роботи і для Фостера. Тюна перетворився на своєрідний живий будильник, що повідомляв,коли пора зробити перерву.

Заплановані перерви

Перерви завжди корисні. До того, як в родині Фостерів з’явився Тюна, Вейд міг працювати годинами, не встаючи з місця і не відволікаючись.

Пес змусив Вейда час від часу робити перерви, під час яких той просто розмірковував. Думки про тематичну стратегію Zapier, про те, що буде дієвим для зростання прибутку, про підвищення продуктивності команди – Вейд насправді присвячував час прогулянок тільки роздумам.

На практиці він отримав 20-хвилинні перерви, вільні від пристроїв, моніторів і людей, щоб подумати над якимось важливим завданням.

Хороша фізкультура

З часів коледжу Фостер не був видатним спортсменом. Його звичайні фізичні навантаження були низкою бурхливої активності (наприклад, Вейд 4 місяці активно займався тріатлоном) і не менш бурхливою бездіяльності (коли прогулянка раз на тиждень була максимальним навантаженням).

Тюна привчив Фостера проходити щодня не менше 3-4 миль (майже милю під час кожної прогулянки). Крім того, що Вейд скинув кілька кілограмів, регулярне фізичне навантаження сприятливо позначилася на загальному самопочутті.

Море позитиву

Управління стартапом зазвичай не настільки безхмарна справа, як хотілося б. Якісь дні просто чудові, якісь – неймовірно жахливі. Але для Тюни кожен день був дивоважнім і він усім своїм виглядом нагадував Вейду, що життя – не така вже й погана штука.

Власна собака

До появи Тюни, Фрейд вважав, що собака в будинку не приносить нічого, крім даремно витрачених часу і грошей. Однак пес повністю змінив його думку.
І тепер, повернувши Тюну законному власнику, Фостер подумує над тим, щоб завести власну собаку, а заодно і знайти нові плюси в статусі власника домашньої тварини :)

(via)

About the author

Admin


What are your thoughts?