В Україні запустили сайт для спілкування та самоорганізації сусідів
1,005 views

В Україні запустили сайт для спілкування та самоорганізації сусідів

Сервіс «Жителі» працює і чекає на користувачів, повідомили розробники. Онлайн-сервіс покликаний згуртувати людей спільно вирішувати будь-які питання, що стосуються їхнього будинку. Розробники переконані, що “деякі речі в житті повинні бути простими і доступними, і спілкування з сусідами – одне з них”.

«Безліч багатоквартирних будинків у містах України в жахливому стані, і ми хочемо допомогти людям зорганізуватися, проводити збори жителів через інтернет і, можливо, знайти лідерів у своїх будинках для наведення в них порядку та створення ОСББ», — каже співзасновник проекту «Жителі» Сергій Сергійчук.

– З Жителями Ви завжди будете на відстані одного кліка від Ваших сусідів. Так що можете сміливо попрощатися з незручним мовчанням у ліфті і почати вітатися з сусідами вже сьогодні! Ваш будинок, під’їзд і двір можуть бути такими, як Ви хочете. Тепер за допомогою Жителів Ви знайдете однодумців у Вашому домі і зможете почати змінювати світ на краще вже сьогодні. Вирішуйте організаційні питання, не виходячи з власної квартири. Країна починається з Вашого будинку, – підкреслили вони.

Всіх сусідів об’єднує адреса будинку, за цим принципом і влаштована платформа “Жителі”

– Після реєстрації користувач стає мешканцем будинку, і найголовніше – не потрібно шукати своїх сусідів, всіх зареєстрованих мешканців будинку можна побачити. Система надає можливість об’єднуватися в спільноти не тільки у своєму будинку, а й у своїх районах, вулицях і містах, що дає можливість швидко вирішувати комунальні проблеми завдяки колективному підходу. Створіть ОСББ у своєму будинку, зберіть людей на прибирання парку, дізнайтеся який провайдер інтернету найвигідніший, знайдіть спонсорів на побудову сучасного дитячого майданчика, посадіть квіточки під будинком і багато іншого, що ви зможете зробити разом з «Жителями»

Проявляй ініціативу! Зроби життя в своєму будинку кращим!

За останній час було розроблено багато нових функцій: з’явилися можливість спілкування не тільки в будинку, але і на своїй вулиці, районі та місті, завантаження документів, функція “Переїзду” якщо користувач не вірно зареєструвався або змінив місце проживання, він може оформити заявку на переїзд . А також можливість “Запросити сусідів” – це дозволяє кожному користувачеві роздрукувати персональну листівку для свого будинку. Розмістити таку листівку можна в парадному або ліфті, таким чином в будинках з’являється більше знайомих сусідів.

За матеріалами socportal.info

About the author

Admin


What are your thoughts?