Бостонський стартап uTest, що займається тестування софта, залучив $17 мільйонів інвестицій
821 views

Бостонський стартап uTest, що займається тестування софта, залучив $17 мільйонів інвестицій

Як повідомляє TechCrunch, uTest, стартап, котрий надає цілий ряд сервісів для тестування софта, інтернет-сервісів і мобільних додатків, залучив 17 мільйонів доларів інвестицій від QuestMark Partners під час раунду D. Залучені кошти будуть використані для створення нових утиліт на допомогу програмістам і для відкриття нових офісів в Сіетлі, Чікаго, Лос-Анжелесі і Далласі. Крім того частина капіталу буде використана для купівлі інших компаній, що працюють в цій галузі.

З моменту свого заснування в 2007 році стартап уже залучив більш ніж 37 мільйонів доларів інвестицій. Компанія надає сервіси тестування, що дозволяють провести весь процес розробки крізь серію краудсорс тестів. Сервіс надає можливості функціонального тестування, тестів з безпеки. Також доступна локалізація і юзабіліті-тестування. Зараз uTest має спільноту з 47 000 тестерів зі 181 країни. Це дозволяє піддати будь-яку інтернет, десктор чи мобільну апплікацію тестуванню “на реальних пристроях в реальних умовах”.

Серед клієнтів – відомі бренди такі як Google, Microsoft, Groupon, Intuit, AOL і BBC.

uTest була названа Американською Бізнес Асоціацією як “Most Innovative Company of 2011”.

utest

utest

В Україні уже два роки працює подібний стартап CrawdIn, запущений Сергієм Дмитришином на глобальний ринок. Сервіс займається краудсорс перекладами софта на різні мови. Загалом в нашій країні існує цілий ряд IT-компаній, котрі розробляють сервіси і продукти для програмістів і розробки софта. Зокрема компанія Freezpro Software створила і продає FPSComponents.

Цей ринок вважається експертами одним з найбільш складних через схильність до open source рішень і любов IT-компаній до самостійної розробки.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?