Найкращі стартапи на TC Disrupt NY 2012. Частина II.
843 views

Найкращі стартапи на TC Disrupt NY 2012. Частина II.

21-23 травня у Нью-Йорку відбувався TechCrunch Disrupt. Впродовж двох днів суддям стартап-змагання було представлено 30 стартапів в 6 категоріях. Про перші десять стартапів в категоріях “Проривні інновації в освіті та прийнятті рішень” і “Інновації в процедурах” ми вже писали – Найкращі стартапи на TC Disrupt NY 2012. Частина I.

Представляємо вашій увазі наступну десятку стартапів в категоріях “Інновації в медіа” та “Інновації для локального бізнесу”.

Секція #3: Інновації в медіа.

11. Punch!

Punch

Інтерактивна платформа для паблішингу Punch зменшує витрати коштів, часу і ризики пов’язані зі створенням власних iPad-додатків. Тепер компанії можуть створювати рідні додатки для планшетів без жодної стрічки коду на Object C.

12. StyleSaint

StyleSaint

Стартап, котрий називають “Pinterest для моди”. Дизайнерські речі за менш ніж $100. Онлайн продавець в якому спільнота задає тренди. Як запевняють засновники компанії “StyleSaint це єдина компанія, котра утилізує феномен популярності соціальності навколо картинок і поєднує його з виробництвом текстилю та вертикальною моделлю електронної торгівлі.

13. Stevie

Stevie

Stevie перетворює пошук і перегляд онлайн відео та мандрівки соц. мережами з роботи в розвагу – тепер це так само просто, як сидіти на дивані і переглядати TV. Сервіс агрегує відео, оновлення статусів в Фейсбук і Твіттер, дні народження друзів, події та інший соціальний контент, котрий може бути вам цікавим в одне телевізійне шоу. Зараз проект доступний як веб-сервіс та iOS та Android додаток. Причому додатки є чимось на зразок пульта управління до традиційного телевізору.

14. TagBrand

Tagbrand

Сервіс для людей, що люблять бренди. Як його ще називають “Foursquare для моди”, коли ви чекіните (бренд-іните :) ) на фото свої улюблені бренди. Пізніше користувачі можуть коментувати чи голосувати за бренди, котрі носять їх друзі. Сервіс вийшов доволі вірусним – кожен таг має твіттер і фейсбук кнопку.

15. Babelverse (Приз глядацьких симпатій на Стартап Алеї TechCrunch Disrupt NY)

Babelverse

Babelverse це сервіс для перекладу розмовної мови, що підтримується глобальною спільнотою перекладачів-людей. Також кожен може бути перекладачом в системі. Свого роду маркетплейс для перекладачів. Доступний як веб-сервіс та мобільний додаток.

Секція #4: Інновації для локального бізнесу.

16. SpotlessCity

Spotlesscity

SpotlessCity допомагає місцевим хімчискам і їх клієнтам знайти один одного через інтернет. Сервіс дозволяє споживачам вибрати час забирання і доставки їх одягу, а також хімчистку з найкращою ціною та умовами. І відповідно генерує потік клієнтів для локальних хімчисток, котрим важко бути самотужки повноцінно в он-лайні.

17. Mirth

Mirth

Сервіс для програм лояльності, котрий дозволяє споживачам замість безлічі карток користуватись лише однією своєю кредиткою. А локальному бізнесу сервіс пропонує прямий канал комунікації зі своїми постійними клієнтами. Сервіс покликаний вирішити Groupon-еффект, коли локальні бізнеси перевантажені нерегулярними клієнтами, котрі ніколи не повертаються.

18. SnipSnap

SnipSnap

SnipSnap – перший в своєму роді мобільний додаток, що дозволяє сканувати, зберігати і використовувати паперові купони на смартфоні. І навіть більше – це купонний менеджер у вас в кишені, що нагадає про купон, коли ви будете біля супермаркету, де його можна використати. Додаток вийшов в AppStore TOP-50 після своєї появи.

19. Centzy

Centzy

Лише 25% локальних бізнесів в США мають веб-сайти і лише 10% публікують свої ціни онлайн. Centzy – портал для порівняння локальних сервісів по цінам, рейтингу, годинам роботи та іншим параметрам. Сайт використовує платний краудсорсинг, що зібрати вичерпні дані від кожного місцевого бізнесу.

20. Cardify

Cardify

Cardify – сервіс, що також працює з лояльністю споживачів, ідентифікуючи їх через кредитну картку. Сервіс використовує ігрові механіки і соціальні мережі для встановлення відносин між локальним бізнесом і його постійними клієнтами.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?