FamilyInSafe – український додаток для спілкування з найріднішими
1,487 views

FamilyInSafe – український додаток для спілкування з найріднішими

“Перш, ніж почати вирішувати чужі проблеми потрібно розібратися зі своїми власними, поставити себе на місце користувача і дати йому те, чого він дійсно хоче” – простий рецепт розробки хорошого продукту, який команда застосувала в роботі над FamilyInSafe. Пропонуємо познайомитись з продуктом, командою, яка працює над українським додатком для спілкування з найріднішими і котопомічником Марвіном :)

Як все починалося

Спочатку наша команда спеціалізувалася на розробці маркетингової платформи для точного таргетування реклами в залежності від географії користувача. Темп роботи був надзвичайно високим. Іноді траплялося так, що напередодні дедлайну, ми виходили з офісу лише на ранок наступного дня. Ніби нічого особливого. Овертайми цілком звична справа для IT-шників, але крім роботи є ще й сім’я.

Пропущені дзвінки, непрочитані повідомлення, невирішені побутові питання. Подібні проблеми виникали майже у всієї команди. Ми часто обговорювали їх за обідом і багато жартували на тему можливих рішень. Таким чином, за місяць до закінчення нашого основного проекту була сформована базова концепція додатку, який кожен з нас хотів би мати в своєму смартфоні.

Тут всі свої

Основна ідея FamilyInSafe полягає в тому, що спілкування відбувається виключно між близькими людьми. Користувачі реєструються і створюють закриті групи (Хаби), в які можна потрапити тільки за запрошенням. Це повністю виключає ймовірність доступу сторонніх людей до конфіденційних даних.

Хто? Де? Коли?

Що важливіше: маршрут чи місця? Траєкторія руху користувача не настільки інформативна, як місця, які він відвідав протягом дня. Ми називаємо це smartcheckins. Вам не потрібно спеціально відзначатися по приходу на роботу, додому або в будь-яке інше місце. FamilyInSafe зробить це за вас. FamilyInSafe використовує унікальний алгоритм обробки геоданих. У порівнянні з іншими додатками, що використовують GPS, розхід заряду батареї у FamilyInSafe істотно нижчий. Тому користувачі можуть не турбуватися, що телефон вимкнеться в невідповідний момент.

Вчасно отримане повідомлення може вирішити дуже багато проблем. Тестуючи топ-додатки з iTunes і Google Play, виявилось, що багато з них помилково спрацьовують – відправляють помилкові повідомлення про те, що користувач зайшов або вийшов, коли по факту, нікуди не ходив. Ми доклали чимало зусиль, щоб FamilyInSafe не розчаровував користувачів подібним чином.

Чати, списки покупок і інші бонуси

Користувачі FamilyInSafe в рамках своїх хабів можуть створювати приватні та групові чати, а також ділитися списками покупок. Зараз ми працюємо над механізмом розумних нагадувань, заснованих на геоданих. Користувачі зможуть встановлювати нагадування не тільки прив’язуючись до конкретної локації, а й певної категорії місць (аптеки, продуктові магазини, державні установи і т.д.)

А це Марвін, наш кіт-помічник, який живе в чаті і готовий відповісти на будь-які питання користувача. Навіть на ті, які не стосуються роботи програми :) Його вже намагалися переманити в службу підтримки Zappos, але він рішучо відмовився від цієї пропозиції.Marvin FamilyInSafe

Зараз ми працюємо над розумними нагадуваннями і деякими іншими секретними плюшками. Всі розробки будуть спрямовані виключно на вирішення реальних проблем реальних людей. Користувачі FamilyInSafe регулярно спілкуються з Марвіном, а він, у свою чергу, передає всі побажання і переживання команді.

About the author

Admin


What are your thoughts?