Finetech-стартап 16-річного українця оцінили в $ 1 млн.
1,158 views

Finetech-стартап 16-річного українця оцінили в $ 1 млн.

16-річний стартапер Стас Присяжнюк з Донецька повідомив AIN.UA про те, що його новий finetech-стартап Persollo залучив посівні інвестиції з оцінкою в $ 1 млн.

Ідея Persollo полягає в тому, щоб дозволити звичайним людям створювати платіжні форми в один клік без складних програмних маніпуляцій. Запустили проект Стас і його старший брат Ярослав у квітні 2015 року, нещодавно команда оголосила про новий раунд інвестицій від австралійських інвесторів. «Ми отримали раунд від топового австралійського посівного фонду-акселератора Muru-D. Persollo відібрали в десятку фіналістів з 170 проектів, всі проекти з цього топ-10 отримають інвестиції », – розповів Стас.

Команда Persollo вже підписала term-sheet, в рамках якого стартап отримує інвестиції в розмірі $ 40 000 за 4% в компанії при оцінці в $ 1 млн. Залучені кошти стартапери планують витратити на маркетинг, вибудовування процесів і розвиток самого продукту.

Програма акселератора починається в лютому. Для участі в ній хлопці можуть переїхати в Австралію, але вони розглядають можливість проходити навчання віддалено, спілкуючись з менторами по Skype. До слова, у Стаса і Ярослава вже є такий досвід: ще на стадії прототипу на Persollo звернув увагу інший австралійський акселератор – Incubate. Проект отримав $ 5000 інвестицій, а програму підприємці проходили віддалено, перебуваючи в Україні.

«Це наступний крок у розвитку стартапу. Muru-D надає повноцінні посівні інвестиції. Від Incubate ми отримали знання, необхідні для успіху, менторів та корисні зв’язки. Тепер ми повинні рухатися далі і розвиватися більш активно. Ми знову вибрали австралійський акселератор тому, що це наш початковий ринок, на якому вже багато знайомств і потенційних великих партнерств в найближчому майбутньому », – пояснив Стас вибір команди.

Якщо влітку у хлопців був тільки прототип, то в кінці серпня стартапери запустили працюючий MVP (мінімальний життєздатний продукт) і отримали перший результат: приблизно 120 продавців і $ 10000 транзакцій на тиждень. «Ми працювали з кількома великими заходами. Наприклад, через Persollo продавалися квитки на обід OzUke – австралійсько-український бізнес-форум. Також зараз ведемо переговори про партнерство з Digivizer і деякими великими австралійськими банками про імплементацію однієї проривної технології, яка виведе Persollo на новий рівень », – поділився Стас.

Ольга Олєйнікова і Кирило Мєдвєдєв представляють Persollo в Сіднеї

Тим часом, команда Persollo розширюється. Крім Стаса і Ярослава, який займається технологічним проектуванням і розробкою, в ній ще троє людей. Кирило Мєдвєдєв – business development і маркетинг, Оля Олєйнікова – партнерства, продажі та PR. Алекс Ширшов – мобільна розробка. А сам Стас, якому всього 16 років, відповідає за дизайн і продакт-менеджмент.

About the author

Admin


What are your thoughts?