Як я залучив $400 000 за два тижні від 61 інвестора на AngelList. Частина ІІ
1,233 views

Як я залучив $400 000 за два тижні від 61 інвестора на AngelList. Частина ІІ

Публікуємо 2 частину розповіді про те, як виконавчий директор софтвер-стартапу Bliss і інвестор в Bassin Ventures Брайан Йорк залучив у свій стартап $400 000 за два тижні від 61 інвестора на платформі AngelList. Першу частину можна прочитати ТУТ

День 2. Хаос триває

У середу я прокинувся і дізнався, що синдикат заповнився під зав’язку, зібравши $ 200 000! Понад $ 50 000 надійшло ще від 15 інвесторів. Декілька з цих інвесторів взялися незрозуміло звідки, а інші з’явилися в результаті моєї стратегії розсилки по DocSend напередодні вночі. Індивідуальний підхід в електронній пошті спрацював!

Оскільки з часу запуску синдикату минула лише доба і ми відчували, що попит як і раніше зростає, то збільшили поріг фінансування синдикату до $ 250 000.Знову я провів більшу частину дня за електронною поштою – відповідаючи на однакові питання від потенційних інвесторів і зв’язуючись з людьми, які завантажили нашу презентацію.

Більше того, кілька інвесторів синдикату несподівано почали твітти про наші інвестиції в Bliss.


11 листопада
Девід Чанг
Інвестувати в синдикат @AngelList можна реально швидко – в цілому це * може * зайняти якихось 15 секунд @bliss_ai @yupwork @kyork20
Брайан Йорк @yupyork
@bliss_ai зараз представлений на @AngelList! Відмінна командна робота! @ianmconnor @jacepate! @Michaelsive @ DanPitrowiski


 

Спасибі Девід, але мій нікнейм в Твіттер пишеться як @yupyork! Напевно, ти запрацювався! :)


Бхавін Шах @bhavinator 11 листопада

Пишаюся тим, що є частиною команди @bliss_ai. Вони створюють майбутнє для розробників. Вони займають провідне місце в топі @AngelList. Angel.co/bliss.


 

Бхавін був одним з наших перших інвесторів в Bliss ще кілька місяців тому, коли дохід був близький до $ 0!

На другий день ми залучили $ 223 000 від 29 інвесторів.

День 3-6. потужний спад

Враховуючи динаміку останніх 48 годин, отримати $ 250 000 було набагато складніше, ніж ми очікували, коли збільшили суму. Дрібні вкладення по $ 1 000 з’являлися то там, то тут.

Я зрозумів, що треба виводити фінансування на новий рівень. Я скасував вихідні, щоб зосередитися на розмовах з інвесторами, зідзвонювався по Skype із зацікавленими бізнес-ангелами з Сінгапуру, Лондона і Дубаї.

Попереду був цілий тиждень зустрічейпо продажах (а моя дружина була на 40 тижні вагітності!) Мені потрібно було вирішити всі питання за вихідні.

До неділі (на шостий день) ми залучили в синдикат $ 250 000 від 42 інвесторів.

Коли залишився тиждень до запланованого закриття синдикату, а наші знайомі і далі проявляли інтерес, ми попросили AngelList востаннє збільшити поріг фінансування синдикату до $ 300 000.

Останній тиждень – злети й падіння

На цьому етапі впродовж тижня зацікавлення з боку інвесторів у вхідних листах закінчилось. Але оскільки Bliss знаходився на головній сторінці AngelList, ми все-таки залучали по кілька нових інвесторів щодня.

Замість того щоб залучати аудиторію з абсолютно незнайомих і випадкових людей, я зосередився на існуючих інвесторах. Спочатку почав писати тим, хто фінансував синдикат Кайла, але не зважився інвестувати в Bliss.


Привіт,

Я помітив, що ви ще не визначилися з інвестиціями в Bliss (через синдикат Кайла).

Будь ласка, повідомте мені чи є у вас якісь питання по бізнесу. Я буду радий відповісти на все, що вас цікавть. З нетерпінням чекаю вашої відповіді.

До речі, я бачу, ви любите брати участь у бігових марафонах. Я теж тільки недавно пробіг ультрамарафон в 50 000 км тут в Сан-Франциско. У квітні збираюся брати участь у забігу в Бостоні. Який забіг у вас улюблений?

Брайан Йорк,

CEO Bliss.


 

А ще я написав всім інвесторам, які підписалися на нашу сторінку на AngelList.

Обидві стратегії допомогли залучити додаткових інвесторів.

У підсумку минулий тиждень можна охарактеризувати, як спад для синдикату. Усього кілька інвесторів внесли невеликі суми. Кілька бізнес-ангелів я залучив до початку синдикату, а також знайшов тих, які ще не зважилися на прямі інвестиції в посівному раунді і хотіли інвестувати пізніше. Синдикат змусив багатьох інвесторів погодитися на угоду.

Порада: Ці стратегії дозволяють закрити раунд фінансування перед закриттям синдикату. Вони не тільки впливають на прямих інвесторів, з якими ви вже спілкувалися, але також допомагають розподіляти енергію і час із збільшенням вашого капіталу.

Підсумкові результати від залучення грошей на AngelList за два тижні:

$ 268 000 залучили від 57 інвесторів за допомогою синдикату Кайла Йорка.

$ 140 000 від 4 інвесторів за допомогою безпосереднього фінансування в нашому посівному раунді.

Висновки і думки

Незважаючи на те, що залучення такої кількості грошей за короткий час може здатися більшості людей легким завданням, не забувайте про те, що мені знадобилося п’ять років, щоб з’явитися в списку AngelList, і більше п’яти місяців, для того щоб переконати Кайла інвестувати в Bliss через синдикат.

Для більшості засновників (включаючи мене), збір грошей на AngelList – зовсім не просте завдання. Як і для фандрайзингу, потрібна яскрава історія, команда, трекшн. До того ж знадобляться завзятість і трохи везіння.

Як я вже говорив, я витратив п’ять років (у роботі з різними стартапами) на те, щоб потрапити в AngelList. Я хотів вивести наш синдикат за півроку! І хоча ми зацікавили Кайла, нам як і раніше потрібно було переконувати його в тому, щоб він займався синдикатом особисто (пам’ятаєте, як SaaS-синдикат сказав нам, про те що «нам ще занадто рано»).

На перших порах важливу роль в успішному залученні коштів зіграла удача. Нам пощастило, що ми потрапили в список AngelList за цілих два тижні, що існував наш синдикат, який привернув увагу до нашої угоди і тонни вхідних листів від інвесторів. Напевно цього б не сталося без синдикату.

Основні поради для успішного фандрайзингу в синдикаті AngelList:

  1. Виберіть хорошого керівника для синдикату. Кайл був просто незрівнянний. Перш ніж запустити синдикат Bliss, він витратив багато часу на те, щоб зацікавити інвесторів угодою. Працював без відпочинку і досконало розумів суть нашого бізнесу (п’ять місяців due diligence!).
  2. При взаємодії з людьми будьте відповідальними і вдумливими. Я взяв за правило відповідати на вхідні листи швидко (в той же день), а також підходити до будь-якого листа індивідуально (вивчаючи інтереси кожної людини). Все це в буквальному сенсі окупилося!
  3. Заповніть профайл AngelList максимально докладно. З першого дня запуску Bliss в березні цього року я постійно оновлював наш профайл детальною інформацією про компанію, скріншотами продукту, інформацією про нових співробітників, доходи і т. Д. Всі ці дії заощадили мені купу часу, коли наш синдикат схвалив AngelList, оскільки вся інформація була вже оновлена.
  4. Закривайте синдикат максимально швидко. Основні події відбудуться в перші два дні, тому закругляйтеся швидше і повертайтеся до роботи! Синдикат Bliss був відкритий два тижні. Мені здалося, що це дуже довгий термін. Якби мені довелося зайнятися цим знову, я б встановив термін в один тиждень.
  5. Приготуйтеся до безлічі «ні». Більшість моїх знайомих говорили «ні», і правда в тому, що більшість інших людей відповість так само. Не втрачайте самовладання! Боріться з негараздами. Будьте наполегливі.

За матеріалами https://medium.com/swlh/how-i-raised-400-000-in-two-weeks-from-61-investors-through-angellist-525c65869ecf#.ism16ln80

 

About the author

Admin


What are your thoughts?