Розпочато реєстрацію стартапів на конференцію IDCEE
734 views

Розпочато реєстрацію стартапів на конференцію IDCEE

21 травня стартувала реєстрація проектів на міжнародну конференцію «День інвестора Центральної та Східної Європи 2012: Інтернет технології та інновації» (IDCEE 2012).

Реєстрація триватиме до 4 жовтня 2012 року.

Цьогорічна конференція проходитиме 18-19 жовтня на тому ж самому місці: в Виставковому центрі «АККО Інтернешнл»

Реєстрація проектів проходить на офіційному сайті конференції ( http://idcee.org ), де потрібно перейти до розділу Startups->Submission та заповнити необхідні поля.

Для того, щоб прийняти участь в конкурсі, проект повинен бути пов’язаним з IT, мати зрозумілу бізнес-модель, готову демоверсію продукту, при цьому вік проекту не повинен перевищувати 3 роки. Також, проект повинен представляти інноваційний продукт, котрий вирішує актуальні проблеми на великому або швидкозростаючому ринку.

З числа зареєстрованих стартапів, буде відібрано 150 проектів, які зможуть презентувати себе на алеї стартапів. З них 12 кращих будуть мати можливість представити свої проекти на головній сцені перед учасниками конференції. Міжнародне журі конкурсу обере 3 переможців з числа фіналістів.

Минулого року на IDCEE 2011 переможцями стали: угорський MixGar, білоруський QuoteRoller та російський SpeakToIt.
Щоб прийняти участь в конференції, стартапам потрібно зареєструвати свій проект та оплатити участь у конференції.

Продаж квитків на IDCEE 2012 почався 15 травня.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?