Перспективні сфери для стартапу: гід для тих, хто міняє світ (ч. 1)
1,428 views

Перспективні сфери для стартапу: гід для тих, хто міняє світ (ч. 1)

Якщо ви хочете запустити свій стартап і роздумуєте над цим – цей матеріал для вас. Інвестори і стартапери знайдуть тут хороші поради для бізнесу. Проте, важливо не лише те, в якій сфері буде стартап, а й те, хто над ним працює. А також у яких галузях. Наші поради – у гіді для стартаперів.

Енергетика

Фахівці вже давно помітили чітку залежність між вартістю енергетичних ресурсів і рівнем життя. Чим вони дешевші — тим рівень життя вищий. Дешева енергія — один із способів перемогти бідність.
Перспективна також нетрадиційна енергетика: сонячна, вітряна, виробництво біодизелю, геотермальна енергетика. Нові джерела енергії також важливі через свій позитивний вплив на екологію та економіку.
Перспективно інвестувати в розробку нових, більш могутніх засобів зберігання і передачі енергії.

Штучний інтелект

Враховуючи надзвичайні можливості штучного інтелекту доволі дивно, що так мало стартапів працюють в цьому напрямку. Про штучний інтелект прийнято говорити з острахом, і для цього є підстави. В цьому напрямку точно є що ще винаходити.

В цьому напрямку точно є що ще винаходити

В цьому напрямку точно є що ще винаходити

Робототехніка

Пилососами, які самі прибирають будинок, вже нікого не здивуєш. Роботи допомагають у розмінуванні будівель і на орбіті Землі, в Японії успішно розробляють людиноподібних андроїдів, а автомобілі майбутнього, ймовірно, будуть їздити без водія. Великі можливості застосування робототехніки роблять цю галузь однією з найбільш привабливих (і найбільш дорогих).

Далі буде…

За матеріалами Y Combinator

About the author

Admin


What are your thoughts?