Перспективні сфери для стартапу: гід для тих, хто міняє світ (ч. 2)
1,288 views

Перспективні сфери для стартапу: гід для тих, хто міняє світ (ч. 2)

Ми продовжуємо гід по перспективних сферах для стартапу для стартаперів та інвесторів.

Біотехнології

Завантажити пам’ять людини в комп’ютер або передати її іншій людині, змінювати геном, клонувати людей, “вирощувати” необхідні нам речі, досягти вічної молодості і здоров’я — це не так вже й недосяжно. Проте, досі людство не дійшло до єдиної думки про те, наскільки моральні деякі з таких досліджень.

Охорона здоров’я та фармацевтична галузь

Якісне дбання про своє здоров’я на сучасному етапі розвитку людства не може бути дешевим. А для мільярдів людей недоступне навіть неякісне. Всі розробки, які можуть зменшити його вартість, просто безцінні.
Варто також задуматися і про ранню діагностику хвороб та створення пристроїв і методик, які полегшують роботу лікарів (наприклад, допомагають хірургам під час операцій).

Харчування

Оскільки населення планети зростає, проблема нестачі їжі буде тільки посилюватися. Досягнення Нормана Борлоуга, який здійснив “Зелену революцію” в ХХ столітті, цілком можна повторити, якщо докласти зусиль. Стартапи могли б зайнятися пошуками нових джерел їжі або поліпшенням вже існуючих, приміром, опрісненням морської води. Це не тільки прибутково, а й врятує мільйони життів.

Освіта

Освіта - найважливіший фактор в сучасному світі

Освіта – найважливіший фактор в сучасному світі

Якщо б ми могли покращити освіту, ми б змогли виправити всі проблеми, перераховані в цьому списку. Тут перспективним є інтернет, який може з’єднати викладачів та учнів — щоб якісну освіту отримували бідні жителі віддалених африканських країн, або щоби кожен мав доступ саме до того напрямку знань, який його цікавить.

Далі буде…

За матеріалами Y Combinator

About the author

Admin


What are your thoughts?