Перспективні сфери для стартапу: гід для тих, хто міняє світ (ч. 3)
1,335 views

Перспективні сфери для стартапу: гід для тих, хто міняє світ (ч. 3)

Пропонуємо вашій увазі третю частину нашого огляду найкращих сфер для стартапів.

Інтернет-інфраструктура

Це перспективний напрямок з великими можливостями: захист інтернету від зловживань з боку уряду, від хакерів, нові методики високошвидкісної передачі даних і зберігання інформації, розвиток технології API. Також набуває популярності віртуальна реальність і доповнена реальність. Ці сфери обіцяють хороші результати і багато несподіваних способів застосування: освіта, медицина, дизайн, промисловість, розваги.

Наукові дослідження

Серйозні наукові дослідження дорогі і доступні тільки розвинутим державам, великим компаніям або університетам. Отож в Україні терміново потрібні нові моделі фінансування науки. Чому ж дослідження внутрішньої будови атомів або пошук інших планет не стартап? Такі дослідження, можливо, не повернуть інвестору витрачених грошей, але ж вклад у майбутнє – безцінний.

Транспорт і житло

Інвестиції в транспорт - вагомі

Інвестиції в транспорт – вагомі

Майже половина виробленої у світі енергії витрачається на транспорт, до того ж ми щодня проводимо в ньому багато часу. Житло теж, в основному, не дешевшає. А люди — істоти соціальні, їм потрібні спілкування та відпочинок. Так що інвестори повинні бути зацікавлені в інвестиціях в транспорт, особливо легкий, екологічно чистий, для подорожей на невеликі відстані, і в інвестиціях в ідеї, які могли б зробити життя менш рутинним і дозволили б людям проводити більше часу разом.

Інструментальне програмне забезпечення

Це ті програми, за допомогою яких програмісти пишуть інші програми. І їх можна зробити кращими, швидшими, розширити їх можливості, придумати нові способи взаємодії частин програмного коду. Особливо цікавий напрямок — як зробити написання програм доступним для пересічних людей, не програмістів.

Голлівуд 2.0.

З розвитком інтернету з’явилися нові можливості для людей, які бажають присвятити своє життя сцені і кіно — тепер не обов’язково користуватися послугами агентств, досить завантажити ролик на YouTube — і ти популярний. Такий новий спосіб доставки контенту глядачеві може стати (і вже став) основою для успішного бізнесу.

Далі буде…

За матеріалами Y Combinator

About the author

Admin


What are your thoughts?