Новий український онлайн-сервіс допоможе купити квартиру і зробити ремонт
827 views

Новий український онлайн-сервіс допоможе купити квартиру і зробити ремонт

Сервіс з підбору квартир та інтер’єру XOdesign допоможе при покупці квартири вибрати стиль інтер’єру і порахувати його приблизну вартість. Ліцензовану ремонтну бригаду забудовник впускає до здачі квартири, клієнт може вибрати виконавця серед 60 дизайнерів і 30 дизайн-студій.

Для початку, сайт надає на вибір квартири від забудовника з різною кількістю кімнат і плануванням. Потім клієнту пропонують вибрати один з восьми стилів інтер’єру (арт-деко, прованс, поп-арт, східний, класика, мінімалізм, хай-тек, лофт), колірну гамму (чорно-біла, кольорова або пастельна) і ціновий діапазон (економ, стандарт, преміум).

Після вибору квартири і приблизних вказівок по дизайну XOdesign надає покупцеві прогнозований кошторис будівельних і ремонтних робіт з кількістю і актуальною ціною необхідних матеріалів. Підписавши всі документи для покупки, затвердивши свій індивідуальний дизайн-проект і зробивши вибір необхідних матеріалів, клієнт може не вникати в ремонтні роботи і тільки стежити за ходом роботи за плановим графіком в особистому кабінеті на сайті: там співробітники ремонтної компанії викладають фотозвіт з об’єкта, ведуться фінансові операції і листування. Для тих, у кого є сумніви в плануванні бюджету, на сайті є безкоштовний онлайн-калькулятор.

Думка створити спільну платформу прийшла в голову засновнику сервісу Володимиру Левіну, коли йому не вистачало часу для вибору дизайну свого житла. Взявши на себе фінансування ідеї, він зібрав команду, яка працювала над реалізацією IT-проекту. Починаючи з серпня, пакет послуг замовили 46 клієнтів на первинному ринку нерухомості. Здано тільки 6 проектів, ще близько 20 в роботі, робота над іншими квартирами ще не починалася, оскільки будинки знаходяться на стадії спорудження.

About the author

Admin


What are your thoughts?