Український стартап TicketForEvent залучив 3 мільйони доларів інвестицій від Abele Ventures.
1,186 views

Український стартап TicketForEvent залучив 3 мільйони доларів інвестицій від Abele Ventures.

TicketForEvent

TicketForEvent

TicketForEvent – це spin-off продукт компанії ExpoPromoter, що належить Геннадію Нетязі. Стартап надає зручний сервіс по продажу квитків та контролю відвідувачів для організаторів подій. Був запущений на початку 2011 року і за 2 роки через сервіс було продано 130 000 квитків на сумму майже $5 мільйонів для близько тисячі подій в Україні, Росії та Туреччині. Компанія повідомляє про домовленості з організаторами подій на понад $50 мільйонів продаж квитків вже в найближчому майбутньому.

Геннадій Нетяга

Геннадій Нетяга

Основні конкуренти сервісу – такі компанії як Cvent, Eventbrite, Amiando чи Ticketfly. Хоча компанія почуває себе доволі впевнено в регіоні центрально-східної Європи.

Abele Ventures

Гроші будуть використані для експансії в регіоні центрально-східної Європи, для розширення діяльності на розважальний та спортивний бізнес та доповнення сервісу можливостями Mobile.

Михайло Ніколаєв

Михайло Ніколаєв

Abele Ventures – маловідомий венчурний фонд і це його перша інвестиція. Очолює фонд Михайло Ніколаєв – засновник та перший інвестор Dekarta Capital. До цього Михайло Ніколаєв створив в 1993 році в Росії страхову компанію “Наста”, котру продав в 2007 році швейцарській страховій групі Zurich Financial Services AG. В 19997 році Михайло створив “РосПромБанк”, котрий продав в 2009 році Marfin Popular Bank – кіпрській банківській групі.

Нагадаємо, що в січні минулого року материнська компанія – ExpoPromoter, уже отримувала $1 мільйон долларів від DekartaKapital.

Про новину вперше повідомив TechCrunch.

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?