12 найкраще намальованих додатків для iOS і Mac. Частина 1
1,120 views

12 найкраще намальованих додатків для iOS і Mac. Частина 1

Apple-Design-Award-winners

12 лауреатів конкурсу Apple Design Awards відзначила компанія Apple. На конкурс могли подаватись всі типи програм, утиліт до ігор, які поєднують у собі високоякісний дизайн, інноваційність та технологічність. Серед переможців виявилось і чимало ігор. Отож, який список програм в Apple вважають найкращими в цьому році.

1. Shadowmatic для iOS. Це — красива гра-пазл від компанії Triada Studio. У ній гравцеві належить взаємодіяти з різними об’єктами, щоб утворювати тіньові силуети на стіні, які легко можна впізнати. У компанії відзначили увагу розробників до деталей, високоякісний рендеринг, прекрасний саундтрек. Гра також є взірцем мультитач-геймплея.  У цій грі вашим завданням буде обертати тривимірні деталі в яскравому промені світла, так, щоб на стіні відбився силует. З кожним новим рівнем складність гри буде збільшуватися, а представлені деталі – вражати своєю різноманітністю. Обертайте деталі і випробовуйте свою уяву для отримання єдиного правильного рішення.

2. Metamorphabet для iOS. Це додаток для навчання. Такий собі інтерактивний алфавіт «для всіх віків», де букви оживають, перетворюються в слова, а слова можуть трансформуватися. Додаток нагородили за творчий підхід, переконливу фізику і відмінну анімацію. Розробники — Vectorpark.

3. Robinhood для iOS. Цей додаток доступний для iPad, iPhone і Apple Watch. Він призначений для торгівлі цінними паперами, «для нового покоління інвесторів», а також для новачків у цій сфері (є можливість повправлятися у грі, перш ніж займатися реальними торгами). В Apple додаток відзначили за прекрасну роботу зі шрифтами, контент-орієнтований дизайн.

 

4. Affinity Designer для Mac. Це — додаток для дизайнерів, в якому можна обробляти як векторну, так і растрову графіку. У порівнянні з Photoshop він виходить переможцем за кількома параметрами: швидкість роботи, плавність і легкий інтерфейс. Affinity не можна назвати повною заміною Photoshop, але в якості доповнення цей редактор підійде відмінно. Інтерфейс виглядає аналогічно Photoshop, тому звикати до чогось не доведеться. Причому навіть розташування елементів таке ж, а панель інструментів — зліва і зверху.

5. Crossy Road для iOS. Ізометрична аркада, яку Apple вважає «новим кроком у класичній ігровій стилістиці”, з хвилюючим геймплеєм, чудовою 8-бітною ізометричної графікою та веселими анімаціями. Розробник – HIPSTER WHALE. Crossy Road відмінно підходить для гри на смартфонах одним пальцем. Керувати простіше простого – «тап» для стрибка і «свайп» для повороту вправо/вліво/назад. Іграшка також на льоту змінює портретну орієнтацію на ландшафтну.

6. Fantastical 2 для Mac. Це — багатофункціональний календар, розроблений спеціально під OS X Yosemite. В Apple відзначили багатий набір функцій програми, швидкість роботи, хорошу локалізацію на різні мови і інтеграцію з OS X. Згідно із задумом розробників, програма має ідеально вписатися в інтерфейс OS X Yosemite – плоский дизайн, великі шрифти. Додаток отримав повноцінне вікно на весь екран. У новій версії списки важливих справ і календар внесені в принципово різні розділи. Це також можуть бути нагадування або опис майбутніх заходів – для перемикання між двома категоріями передбачена спеціальна кнопка. Тепер справи можна позначати тегами, прикріплювати геолокаційні мітки, ставити точний час виконання, імпортувати фрагменти даних з інших додатків, тощо.

by Lilia Matviiv

 

About the author

Admin


What are your thoughts?