В топ-10 найкращих QA світу увійшли українські компанії
190 views

В топ-10 найкращих QA світу увійшли українські компанії

У світовий топ-10 кращих тестувальників увійшли українські IT-компанії. Дослідницька компанія Clutch, що базується у Вашингтоні, опублікувала актуальний рейтинг найкращих компаній у сфері тестування. Всього у ньому згадано 25 компаній з усіх куточків світу, з яких аналітики вибрали десятку лідерів. Примітно, що майже половина цього топ-10 представлена українськими аутсорсерами. Це львівські N-iX та Eleks, київський Trust Sourcing, eGo Creative Media Solutions з Дніпропетровська та IT Craft з Харкова.

 

unnamed

N-iX – це технологічна компанія з розробницькими центрами у Львові та Києві, яка працює у сфері створення програмного забезпечення з 2002 року. Компанія спеціалізується на розробці високотехнологічних продуктів для компаній-постачальників ПЗ та технологічних стартапів, що динамічно зростають, на ринках Західної Європи, країн Скандинавії та Північної Америки.

Eleks – українська ІТ-компанія з головним офісом у Львові та філіалами в Івано-Франківську, Тернополі і Кременчуці. Переважна більшість клієнтів — іноземні корпорації. Компанія вже понад 23 роки на ринку та налічує майже 900 працівників.

Trust Sourcing каже про себе: «Ми вибираємо наші проекти дуже ретельно, такщо ви будете працювати для найбільших світових компаній і нових стартапів. Команда базується в Києві.

eGo – Creative Media Solutions спеціалізується на розробці комплексних рішень у сфері Web + Mobile + Design для малого і середнього бізнесу по всьому світу. Надають повний цикл послуг по розробці мобільного додатка – від створення і управління проектом до публікації в магазинах додатків App Store і Google Play.

ITCraft має більше 10 років стабільної успішної роботи на ринку IT-послуг. «Ми будуємо свою роботу на принципах відкритості, передбачуваності та відповідальності – ми завжди виконуємо те, що обіцяли клієнту, керівнику, співробітнику або колезі. Ми стимулюємо ріст і розвиток потенціалу працівників — це розвиток компанії в майбутньому», – розповідають працівники.

При складанні списку аналітики враховували фокус компаній на тестування, а також якість надаваних послуг. «Список лідерів заснований на десятках кількісних і якісних факторів, включаючи досвід компанії, визнання в індустрії, технічні сертифікації, представленість на ринку і позитивні відгуки клієнтів», — йдеться в описі рейтингу.

Також в рейтингу представлені аутсорсери з найбільшими центрами розробки в Україні. Зокрема, заснований в Одесі Intersog, Intetics з офісами в Харкові та Києві і харківська QArea, зареєстрована в Берклі. Всі вони потрапили в список «конкурентів», тобто компаній, фокус яких на тестування нижче, ніж у лідерів, однак при цьому вони демонструють високу якість надання послуг.

Найбільше в списку американських компаній. Це пов’язано з тим, що замовники частіше працюють з виконавцями, які знаходяться з ними в одному законодавчому полі. У свою чергу, українські компанії за кількістю фігурантів списку займають друге місце. Також у рейтинг увійшли канадські, британські компанії, а також аутсорсери з Китаю, Індії, Росії та Білорусі.

by Lilia Matviiv

 

About the author

Mariana Lutsiuk


What are your thoughts?