Відвідувачі 3D Print Conference Kiev першими побачать унікальну 3D-друковану гітару
2,909 views

Відвідувачі 3D Print Conference Kiev першими побачать унікальну 3D-друковану гітару

Українські розробники з молодої компанії Moy3D довели, що Україна не менш активноза інші країни в світі розвивається в галузі адитивних технологій. Фахівці надрукували на 3D-принтері повноцінну робочу гітару. Першими побачать цей унікальний музичний інструмент відвідувачі виставки інноваційних технологій 3D-друку та сканування 3D Print Conference Kiev, що відбудеться 16 вересня у Києві. Причому для презентації гітари організатори запросили відому українську групу!

Ідея створити 3D-друковану гітару в розробників Moy3D виникла всупереч думці буцімто «домашній» 3D-принтер здатен друкувати лише невеличкі прототипи та сувеніри. За допомогою споживацького 3D-принтеру Flashforge Creator Pro з незначною робочою областю фахівці створили повнофункціональний музичний інструмент з блискучим звучанням.

Перша в Україні 3D-друкована гітара складається з 20 частин, на роздруківку яких мейкери витратили близько 55 годин і 1,3 кг полімеру. Фінальна збірка та налаштування музичного інструменту тривали трохи більше за тиждень.

Для презентації можливостей унікальної 3D-друкованої гітари організатори виставки 3D Print Conference Kiev запросили популярну українську групу. Її назву ретельно приховують, аби це стало справжнім сюрпризом для відвідувачів заходу.

Moy3D – молода команда, що динамічно розвивається та успішно працює в галузі адитивних технологій. Вона є одним з найбільших дистриб’юторів 3D-принтерів і витратних матеріалів Flashforge, Monofilament, інших відомих виробників на території України, ремонтує та обслуговує фактично всі моделі 3D-принтерів, надає послуги з 3D-дизайну та високоякісного 3D-друку.

Створивши функціональну 3D-друковану гітару, розробники Moy3D довели, що Україна не пасе задніх у світі останніх світових тенденцій адитивних технологій, дедалі активніше розвивається та здатна обійняти сильні позиції на світовому ринку.

Дізнавайтеся більше про новинки 3D-друку та сканування на конференції 3D Print Conference Kiev, що відбудеться 16 вересня в НСК «Олімпійський». Відвідувачі грандіозної міжнародної події отримають нагоду не лише ознайомитися з передовими технологіями, але й виграти цінні подарунки – 3D-принтер і 3D-ручку. Для участі в розіграші призів реєструйтеся на 3D Print Conference Kiev вже зараз!

About the author

Admin


What are your thoughts?