Конкурс мобільних додатків Yodo App Contest 2015 знайшов своїх переможців
353 views

Конкурс мобільних додатків Yodo App Contest 2015 знайшов своїх переможців

Якраз на Хеллоуін, в рамках конференції Lviv Mobile Development Day 2015, яка відбулась в готелі “Дністер” пройшов конкурс мобільних додатків “Yodo App Contest 2015″

Протягом тижня проходило голосування у соціальних мережах, де можна було підтримати додаток, який найбільше сподобався і допомогти йому вийти у фінал конкурсу, на другому етапі долю фіналістів вирішувало авторитетне журі.

До його складу входили справжні монстри мобільної розробки:

Лілія Богданович – керівник відділу дизайну компанії Looksery;

Олексій Демедецький – IOS Developer у Сіklum;

Євгеній Плохой – засновник компанії CapableBits, ментор в стартап інкубаторах WannaBiz, EastLabs і Co-Founder в стартапі Wayper;

Павло Сердюк – freelance mobile-developer, Team Lead з 5-річним досвідом.

Фіналісти представляли свої творіння в рамках потоку “Мобільний дизайн та розробка”. Аудиторія активно задавала питання, журі уважно стежило за доповідачами. Відвідувачі також могли голосувати за улюблений додаток під час конференції, кожен отримав спеціальні купюри – 100 Yodo App.

Спільним зусиллями було визначено переможців :)

Найкращим додатком конференції став додаток Uaroads.
UAroads
Хлопці представили унікальний сервіс моніторингу стану українських доріг, який збирає статистику про стан якості дорожнього покриття і прокладає маршрути кращими автошляхами. Мобільні додатки доступні для Android та IOS, найближчим часом запуститься для WP. В розробці також навігатор. Переможці отримали квиток на конференцію Mobile World Congress, яка відбудеться в Барселоні.

Приз за найкращу ідею отримав додаток GeoCon HD

Додаток створено для полегшення вивчення однієї з найцікавіших тем геометрії – геометричних побудов на площині. За допомогою стандартних інструментів лінійки та циркуля, вирішуючи задачі у ігровій формі, користувач відкриватиме нові інструменти, що дозволить навчитися вирішувати складніші задачі та практикувати більш оптимальні рішення задач. Олег Юдін, розробник додатку, отримав квиток на конференцію Apps World Berlin.

У номінації “Найкращий дизайн” переміг додаток Cityco. Спільна розробка Романа Крайовського з Сергієм Отрощенко та студії HAP:PY (ex Happy U) майже завершили розробку додаток в якому мешканці можуть взаємодіяти з містом – отримувати знижки і пропозиції в кафе і магазинах, надавати їм зворотній відгук про сервіс, дізнатись про час прибуття наступного автобуса та розрахуватись за паркування. Перелік всіх можливостей постійно розширюється. Номінанти отримали квиток на конференцію у Кракові Mobiconf2016.

Додаток-гра про доставку вантажів в гірській місцевості Trucker: Mountain Delivery одержав перемогу в номінації “Найкраще технічне рішення”.

Приз глядацьких симпатій завоював Navizor, також заохочувальні призи отримали iCrosss, Password Hacking та Аудіогід Львовом.

Щиро вітаємо номінантів і вболівальників і нагадуємо, що вже 7 листопада стартує ICamp – найбільша в західній Україні конференція, присвячена SEO та інтернет-маркетингу.

About the author

Mariana Lutsiuk


What are your thoughts?