Китай посів друге місце за доходами з iOS в світі
2,196 views

Китай посів друге місце за доходами з iOS в світі

Китайський ринок залишався одним з найбільш привабливих для розробників в останні роки, а тепер він офіційно зайняв друге місце за доходами для iOS-розробників.

Лідируючу позицію як і раніше займає США, а Японія з другого місце перемістилася на третє. Якщо говорити про кількість завантажень додатків, то за цим показником Китай давно обійшов інші країни. Частково цьому допомогли великі продажі iPhone 6 і iPhone 6 Plus в першому кварталі 2015 року, які користувалися особливою популярністю через збільшений розмір екрану.

Проте, зростання загальної кількості завантажень не привело до аналогічного зростання прибутку через особливості місцевого ринку – користувачі Китаю відрізняються відносно низькими витратами в іграх в перерахунку на людину. Схожа ситуація спостерігається і на різних платформах – незважаючи на значну перевагу за кількістю завантажень в Google Play, App Store залишається лідером по загальній виручці, обходячи конкурента в 1,5 рази.ecc1de1bbe074c888a494b68049473d0

У річному перерахунку прибуток з iOS в Китаї зріс в 2,2 рази і ця цифра ніяк не корелює із загальним числом завантажень програм з App Store. Більшість доходів згенерували ігрові програми за рахунок внутрішньоігрових покупок. Цікаво, що основна частина прибутку припала в цілому не на сегмент ігор, а всього на кілька проектів. Основними гравцями на ринку Китаю стали такі проекти, як Fantasy Westward Journey, Westward Journey Online, Hero Moba і The Legend of Mir 2.

З урахуванням тренду до такого зростання прибутку на китайському ринку можна припускати, що в інших сегментах розважальних додатків App Store Китай аналогічно почне лідирувати в найближчому часі. На поточний момент місцевий ринок обійшов японський не тільки по загальному прибутку з iOS-пристроїв, але і в категорії ігор.

Ринок США як і раніше обходить китайський приблизно на 30%, але до кінця цього року ситуація може змінитися кардинальним чином. Але навіть при таких доходах на китайському ринку, ринок США залишиться ключовим для розробників додатків в найближчі роки – в цьому сегменті Китай ще довго не зможе обігнати інші країни саме через особливості ринку і любов користувачів до безкоштовних додатків.

За матеріалами habrahabr.ru

About the author

Admin


What are your thoughts?