Новостворений російський фонд на $ 10 млн інвестував в український сервіс постоматов Eurobox
786 views

Новостворений російський фонд на $ 10 млн інвестував в український сервіс постоматов Eurobox

Bull Ventures – російський венчурний фонд, який тільки тиждень тому був запущений, інвестував в українську компанію Eurobox $ 10 млн. Про подробиці угоди представники венчурного фонду розповідати відмовилися, але за непідтвердженою інформацією, інвестиція склала кілька мільйонів доларів.

Український сервіс постоматов Eurobox

Український сервіс постоматов Eurobox

Подібний сервіс в Україні уже існує – PickPoint. На відміну від аналогів, Eurobox можна використовувати в ролі пункту відправлення посилок або камери зберігання. Вироблятимуть їх на українських потужностях, що 2-5 разів дешевше.

Дмитро Артеменко – переможець Всеукраїнського конкурсу “Винахід – 2012” та український інженер, котрий розробив постомат Eurobox. Замовлений, в інтернет-магазині, товар доставляється в пункт Eurobox, в який саме покупець вибирає сам. Вже там товар поміщається в окрему комірку. Оплату товару, покупець може здійснити трьома способами.

  • готівкою в терміналі постомата;
  • через інтернет банківською карточкою;
  • електронними грошима.

Підвердження про оплату приходить у вигляді СМС-повідомлення з паролем, котрий відкриває доступ до комірки, в якій знаходиться товар.

В даного проекту є великий потенціал, оскільки він складе велику конкуренцію таким варіантам як: пошта та кур’єрська служба. До даного проекту уже є інтерес з боку великих гравців банківської та логістичної сфери, мережі АЗС та власників платіжних терміналів.

Компанія Flint Management минулого тижня запустила венчурний фонд Bull Ventures. Раніше ця компанія відкрила фонд Flint Capital. Активи цього фонду відразу увійшли в Bull Ventures.

Дмитро Смирнов і Олег Сейдак, екс-менеджери російського інвестфонду “Фінам” тепер є керуючими партнерами Bull Ventures. Серед експертів є і українські бізнесмени, наприклад, Юрій Шурмель (генеральний директор Neckermann Ukraine) та Віталій Яницький (генеральний директор PGK Groupe). Обсяг нового фонду склав $ 10 млн, передбачається, що в майбутьньому він буде збільшений до $ 40 млн.

Джерело: AIN.ua

About the author

rchayka Засновник та головний редактор StartupLine. Стартап-консультант. Особистий блог про високотехнологічний бізнес - www.rchayka.com


What are your thoughts?