Українські розробники ведуть переговори про залучення $2 млн. в проект ODA
1,080 views

Українські розробники ведуть переговори про залучення $2 млн. в проект ODA

Українські розробники створили соціальну арт-мережу One Day Auction (ODA) і провадять переговори щодо залучення в цей проект $2 млн.

Мережа працює з усіма видами мобільних платформ, зокрема Web. Він є безкоштовним для всіх його користувачів. Первинні інвестиції в проект становили $ 200 тис.

Про це йдеться у повідомленні мережі, пише “Інтерфакс-Україна“.

“Нині ми провадимо переговори з великими світовими компаніями, які дуже зацікавлені в подальших інвестиціях у наш продукт у розмірі $2 млн”, – наведено в повідомленні слова CEO One Day Auction Ольги Нікітової.

У прес-релізі зазначено, що ODA – це поєднання Instagram та відомих майданчиків із продажу предметів мистецтва онлайн – Paddle8, ArtNet, Artsy, Saatchi Online, проте з елементами соціальної мережі.

Контент оновлюється щодня. Нова соціальна арт-мережа дає змогу користувачам “лайкати”, коментувати, продавати, купувати, читати про художників, скульпторів, галереї, аукціонні доми.

“У найближчі півроку-рік ми розширимо асортимент всім, що можна колекціонувати – від предметів декоративно-прикладного мистецтва і живопису до раритетних автомобілів і колекційних вин”, – зазначив провідний розробник ODA Владислав Янчевський.

Ціновий діапазон на ODA – від $50 до $10 тис.

About the author

Admin


What are your thoughts?