В магазинах Apple відтепер продається український iBlazr 2
1,923 views

В магазинах Apple відтепер продається український iBlazr 2

Стартап Concepter став першим і наразі єдиним українським проектом, чий продукт iBlazr продається на полицях офіційних магазинів Apple.


Друга версія спалаху iBlazr 2, гроші на який також збирали на Kickstarter, нещодавно почала продаватися і в європейських Apple Store. Зараз девайс доступний на полицях в 108 фірмових магазинах Apple: у Великобританії, Італії, Німеччині, Іспанії, Швейцарії, Нідерландах, Швеції, Бельгії та Туреччині.

Директор з бізнес-розвитку стартапу Євген Рогів розповів, що основна складність в переговорах з Apple — в швидкості реакції на їхні вимоги. В Apple захотіли побачити продукт, стартапу були вказані терміни. На той момент у команди було всього кілька зразків iBlazr 2, які потрібно було допрацьовувати, а у Apple необхідно було відправити фінальну версію.

Контракту з Apple, звісно, передували довгі переговори. Стартап орієнтувався на компанії, які мають у себе в портфоліо хоча б один продукт з Apple Store — тобто безпосередньо співпрацюють з Apple і мають вихід в більшість магазинів і торгових мереж. В результаті розробники зуміли домовитися з двома такими компаніями в США та Британії — зараз це ключові партнери для стартапу.

Процес переговорів з Apple був непростим: наприклад, для першого покоління спалаху довелося переробляти упаковку відповідно до вимог компанії. Але результат того вартий – український продукт з’явиться у магазинах вже до різдвяних свят.

by Lilia Matviiv

About the author

Admin


What are your thoughts?