В заростях: лазерна бритва Skarp виявилась фейком.
580 views

В заростях: лазерна бритва Skarp виявилась фейком.

Skarp тріумфально стартувала на Kickstarter і встигла зібрати $ 4 млн на , хоча просила всього $ 160 000. Але не все золото, що блищить. Адміністрація сервісу розібралася в деталях кампанії і закрила проект. Причина: творці бритви не змогли показати робочий прототип (який видно на відео), а це порушує правила платформи.

Днями всі хто вклав гроші в проект отримали від Kickstarter лист під заголовком «Проект лазерної бритви Skarp закрився, а ваш внесок скасовано». Далі в листі йдеться про те, що адміністрація ресурсу перевірила проект і що він порушує правила Kickstarter. Згідно з вимогами, подібні проекти повинні мати діючі прототипи тих девайсів, на які збираються гроші, і які пропонуються товариству. Після перевірки додаткових матеріалів, наданих творцями проекту, в Kickstarter вирішили, що проект краще закрити.

Команда проекту не розгубилася і перезапустила його на Indiegogo і зібрали більше $ 47 000. Не мільйони, звичайно, але краще, ніж нічого. Мета така ж, як і на Kickstarter – зібрати $ 160 000.

Лазерна бритва, яка вміє чисто голити без подразнень викликала свого часу багато обговорень. На Reddit є ціла гілка, де користувачі намагаються зрозуміти: фейк це чи ні. Один з коментаторів вказує на те, що технологія, яку використовують в бритві – надто вже несхожа на правду. «Підпис під зображенням прототипу говорить:« Два алюмінієвих прототипа з включеним лазером ». Мене вразило, що девайс виглядає як звичайна пластикова бритва з включеним світлодіодним підсвічуванням », – пише один з учасників дискусії.

About the author

Admin


What are your thoughts?