Block та Unsubscribe – нові кнопки в Gmail
228 views

Block та Unsubscribe – нові кнопки в Gmail

З полегшенням зітхнули користувачі Gmail – нарешті тут з’явилась кнопка, про яку користувачі мріяли давно. Набридлива реклама, набридлива людина, чи просто небажані листи від компаній і спам тепер потраплятимуть в заблоковані за аналогією до Facebook.

Коли ви не бажаєте більше бачити повідомлень від конкретної людини чи компанії – просто оберіть у сервісі Gmail функцію блокування адресу. Функція наразі доступна для користувачів веб-версії поштового сервісу, а невдовзі нею зможуть користуватись також і власники пристроїв на Android.

Після блокування користувача його листи потраплятимуть в папку “Спам”. Проте, у вас і надалі залишиться можливість зняти блокування користувача в налаштуваннях. Все просто.

У рідкісних випадках Google також пропускає спам, і щоб спростити його блокування в новій версії Gmail кнопка Block введена теж. Загалом вона робить те ж саме, що й ручне додавання адреси відправника в спам, тільки одним кліком. З’являється вона з випадаючого меню.

Також в Android-версії Gmail додається кнопка Unsubscribe, яка дасть можливість в один клік відписуватись від набридливих розсилок. Дуже зручно в еру бізнес-листів, чи не так?

Джерело http://hubs.ua/

by Lilia Matviiv

About the author

Mariana Lutsiuk


What are your thoughts?