Український стартап PromoRepublic отримав 500K євро інвестицій і запустився в США
1,355 views

Український стартап PromoRepublic отримав 500K євро інвестицій і запустився в США

Український стартап PromoRepublic отримав 500 000 євро від українських і фінських інвесторів. PromoRepublic – це український сервіс автоматизації роботи з соціальними мережами для малого і середнього бізнесу. З його допомогою навіть користувач-початківець може відчути себе SMM-гуру і створювати яскраві, ефективні і вірусні пости для соціальних мереж. За два роки існування проект отримав інвестиції в кілька сотень тисяч євро, в тому числі від керівника TechStars Семена Дукач, взяв участь в програмах чотирьох стартап-акселераторів в Україні, Естонії, Чилі та Фінляндії, зумів закріпитися в Гельсінкі і отримати фінансування від місцевого фонду

Інвестиційний раунд проходив в два етапи. В грудні 2015 року проект отримав 100 000 євро від інвестора Пеккі Коскінена, венчурного фонду Vendep і фонду інноваційного розвитку Tekes.fi. Ці кошти були витрачені на підготовку до запуску на ринку США: перевірку каналів дистрибуції, вивчення попиту, поїздки в Америку для спілкування з місцевими підприємцями, клієнтами та партнерами.PromoRepublic«Ми побачили, що в США достукатися до малого бізнесу безпосередньо дуже складно – забиті всі канали, але сильно розвинений сегмент маркетологів-фрілансерів. Ми вирішили сфокусуватися на цьому вузькому сегменті і відшліфували продукт під їхні потреби», – розповів AIN.ua співзасновник стартапу Максим Печерський.

Для американського ринку стартап зробить акцент на розвитку свого основного сервісу: технології створення контенту для соціальних мереж на базі свят, історичних фактів, місцевих подій і поточних трендів. Стартап тільки вийшов на ринок США, але вже зумів залучити більше сотні клієнтів, за словами Печерського. Команда також планує інтегрувати свій продукт з великими маркетинговими сервісами на зразок Hootsuite, HubSpot, Buffer і ін.

Для зростання на нових ринках стартап розширює штат та зараз шукає фахівців для київського і фінського офісу: маркетологів, дизайнерів, копірайтерів та розробників.

Другу частину раунду закрили минулого тижня. Лід-інвесторами виступили фінський інвестор Сампо Парккінен і український венчурний фонд Digital Future, також інвесторами стали Пекка Коскінен і фонди Vendep і Tekes. Загальна сума другої частини – 400 000 євро.

Якщо стартап досягне певних показників по прибутку і якості клієнтів, інвестори проведуть третю частину раунду – follow-up фінансування від Tekes до 1,25 млн євро на маркетинг та продажу.

«Спрацювало те, що ми називаємо “приміряти бізнес на себе” – ми показали інструмент PromoRepubliс своїм маркетологам, і вони сказали – “це якраз те, що потрібно для вирішення наших щоденних завдань», – говорить CEO інвестиційної компанії Digital Future Олексій Вітченко.

About the author

Admin


What are your thoughts?