Airbus і Uber готують сервіс повітряного таксі
961 views

Airbus і Uber готують сервіс повітряного таксі

Airbus і Uber готують сервіс повітряного таксі. Пасажирів планують перевозити гвинтокрилами.

Компанії Airbus та Uber почали роботу над сервісом вертолітного таксі. Він має нагадувати існуючий автомобільний проект Uber, повідомляє Центр транспортних стратегій із посиланням на матеріали конференції Digital-Life-Design 2016.
Над проектом працюють у центрі інновацій і технологій Airbus Group A-Cubed, штаб-квартира якого розташовується в Сан-Хосе (Каліфорнія, США). Передбачається, що в якості таксі використовуватимуться вертольоти Airbus H125 і H130.

У рамках програми буде протестована нова бізнес-модель, яка забезпечить доступ до більш широкої бази клієнтів. Минулого року повідомлялося, що в Україні з’явиться таксі Uber. Цей сервіс був заснований в американському Сан-Франціско в 2009 році. За його допомогою на мобільному телефоні або на сайті замовник може зарезервувати авто з водієм і відстежити його переміщення до зазначеного пункту, а оплату провести за допомогою банківської карти.

Водієм Uber може який будь-який автолюбитель, який має власний транспортний засіб – для цього треба пройти реєстрацію на офіційному сайті.

About the author

Admin


What are your thoughts?