Dragon: новий космічний корабель SpaceX
1,477 views

Dragon: новий космічний корабель SpaceX

Компанія Ілона Маска SpaceX отримала дозвіл NASA на відправку астронавтів у 2017 році на Міжнародну космічну станцію.

SpaceX раніше вже уклала контракт з NASA на постачання витратних матеріалів до Міжнародної космічної станції. А тепер компанії вдалося переконати NASA, що її космічний корабель Dragon може безпечно і без пригод транспортувати не тільки вантаж, але і людей.

Dragon від компанії Елона Маска SpaceX стане першим приватним космічним кораблем, який відправить людей у космос. У кабіні корабля є 4 вікна, в ній може поміститися до 7 астронавтів. Сидіння зроблені з вуглеволокна і покриті алькантарою, яка також використовується для обробки салону спортивних авто.

Насамперед інтер’єр в Dragon виконаний так, щоб поїздка проходила комфортно і приносила задоволення. Модуль управління забезпечує надання інформації про корабель в режимі реального часу – дані про місцезнаходження в космосі, відстані до цілі й ситуація на борту.

Космічний корабель оснащений аварійною системою порятунку, яка вже пройшла всі необхідні тестування. Якщо все піде за планом, то Dragon стане першим приватним космічним кораблем, який відправить астронавтів на Міжнародну космічну станцію.

За матеріалами forbes.net.ua

About the author

Admin


What are your thoughts?